Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Training

Verslagen

Sportief overzicht 2009 - Niels

Touwtrekken is meer dan alleen maar wat trekken aan een touw, het gaat over techniek, uithoudingsvermogen, de o-zo-belangrijke teamgeest en natuurlijk ook kracht. Touwtrekvereniging De Berketrekkers werkt heel het jaar door naar deze punten en heeft steeds blijven sleutelen om alles op punt te krijgen om zo tot een ploeg te komen waar men U tegen kan zeggen. En met een goede ploeg komen natuurlijk ook goede prestaties. We zouden ons dit jaar vooral richten naar de 3 belangrijkste wedstrijden, deze wedstrijden waren het GENSB, het Wereld kampioenschap voor open clubs en het Belgisch kampioenschap.

We zouden de competitie een beetje als training beschouwen om op deze 3 wedstrijden alles te kunnen geven. In de competitie namen we als doelstelling om in de top 5 te eindigen en alle leden zoveel mogelijk mee te laten doen, dus niet de beste ploeg opstellen, maar de nieuwe, jongere, ongetrainde leden samen met de meer getrainde leden wedstrijden laten trekken. Maar onze nieuwe en jonge leden begonnen ook veel en goed mee te trainen en werden beter en beter, waardoor we zelfs in de top 3 eindigden.

Op het GENSB (een internationale wedstrijd met als organiserende landen Germany, England, the Netherlands, Switserland en Belgium) in Engeland zouden we dan wel onze beste ploeg opstellen. De minder getrainde leden zouden deelnemen in een 2de ploeg. De prestaties waren hier zeer mooi en we geraakten door de voorrondes. Wat op zich al een zeer mooie prestatie is als je weet dat we met het ganse podium van vorig jaar in onze reeks zat. Zo leek dan ook het hoogst mogelijke de 4de plaats maar door een ultieme krachtinspanning werden we zelfs 3de in de poule. Maar deze krachtinspanning heeft ons de nek om gedaan en na de voorrondes verloren we een kritieke wedstrijd. Dus eindigde we op de welverdiende 10e plaats van de 41 ploegen.

Een paar weken later was het Wereldkampioenschap. Op het WK zouden we zowel met de jeugd als met de beloften meedoen. Bij de jeugd haalden we een enorm mooie 6 de plaats en mede ook 1ste Belgische ploeg. Voor de beloften handden we enkel een jonge ploeg, onze oudste jeugd was ook eerste jaar belofte. Maar qua prestaties kan een persoon van 23 jaar natuurlijk wel meer dan een persoon van 18 jaar. Toch haalde we hier een nooit gedachte 6de plaats van de 10 deelnemende ploegen, we waren ook hier de beste van 3 Belgische ploegen.

De laatste belangrijke wedstrijd was het Belgische kampioenschap. Ook hier gingen we met de jeugd voor goud. En goud werd het, na een zeer spannende finale haalde we de overwinning binnen. Al voor de 3e keer in 4 jaar tijd stonden we op het hoogste plekje van het podium.

Op het Belgische kampioenschap hadden we ook voor een damesploeg gezorgd. Deze belandde ook in de finale maar had net niet de kracht en de ervaring voor het goud en moest het stellen met een zilveren medaille. Dit zijn allemaal zeer mooie prestaties en een zeer dankbaar geschenk voor het maandenlange trainen.

We zien ook een mooie groei van onze vereniging, we houden op woensdag jeugdtrainingen voor jongens en meisjes tot 15 jaar en we zien alle weken een mooie opkomst. Wat toch de toekomst van de vereniging kan veiligstellen.

Niels, Loes en Klaas schreef (4 jul - 19:14)
bedankt voor de steun allemaal!

Jan schreef (12 aug - 15:12)
De website heeft een nieuwe motor gekregen ... uiterlijk is er niks veranderd maar de code is allemaal herschreven ... er kunnen nog wel foutjes in staan en zijn nog een paar dingen niet terug ingebouwd

Jan schreef (12 aug - 15:15)
Voortaan is de shoutbox steeds op de voorgrond. De voorbeeldikootjes moet je nog even missen en je kan nog niet bladeren door het gastenboek.

buurtschap schijf schreef (19 aug - 00:50)
buurtschap schijf. bedankt voor de uitnodinging. maar 5 sepstember hadden we al iets optocht bloemen corso ofzo. haha!! maar veel succes met het toernooi.

Peter schreef (28 aug - 16:38)
proficiat jeugd!! Knappe prestatie. Nu weet je ineens waar je de laatste weken nog voor getraind hebt!!

Thérèse en Maria schreef (31 aug - 15:41)
Beste touwtrekkkers Kunnen gepensioneerden ook meedoen? Want wij zijn het petanquen beu! Groetjes Thérèse en Maria

Jan schreef (31 aug - 15:43)
Zeker doen Thérèse en Maria ... elke dinsdag en vrtijdag om 20 u zijn jullie welkom ... en anders deze zaterdag tijdens de initiatie

Thérèse en Maria schreef (31 aug - 15:44)
Bedankt voor het snelle antwoord! Gaat da ook me plastikke heupe en een vals gebit?

Jan schreef (31 aug - 15:45)
vals gegit is geen probleem ... plastikke heupe kan je misschien beter een stalen vragen

Thérèse en Maria schreef (31 aug - 15:46)
wete gij waar ge da kunt late steke en wa da kost?

Jan schreef (31 aug - 15:47)
nieje da weet ik nie

Thérèse en Maria schreef (31 aug - 15:47)
ale nou dan zal ik maar mej onze vo gaan kaarten zeker, maar Thérèse komt wel zaterdag.

Jan schreef (31 aug - 15:48)
goe zo

Thérèse en Maria schreef (31 aug - 15:48)
bedankt voor de tip en tot zaterdag! groetjes Thérèse en Maria

Niels schreef (3 sep - 13:19)
hebben Thérèse en Maria al een volledige ploeg voor Zondag?

Bart schreef (3 sep - 17:20)
Het is misschien een goed idee stalen heupen beschikbaar te maken via de club volgend jaar. Dan kunnen alle oudjes komen trekken. Trouwens inschrijven voor zondag kan nog staads!!!

Bart schreef (3 sep - 17:20)
*Steeds

Jan schreef (4 sep - 07:57)
Geschiedenis is uitgebreid ... danku Kurt

Jan schreef (4 sep - 07:57)
Ook nog enkele foto's bij de leden toegevoegd ... niet tevreden ... bezorg een andere.

niels schreef (7 sep - 19:22)
die stalen heupen kunnen we misschien wel regelen.. best roestvrij staal zeker, anders roest da misschien nog.. of anders titanium pakken ofzo, dan kunde het sterker maken..


© Jan Lenaerts SFIDA webdev
act.htm
beerse.htm
belgischkampioenschap.htm
berkelaar.htm
berkelaer.htm
berketrekkers.htm
biezenloop.htm
default.htm
dintel.htm
free.htm
function.htm
gensb.htm
inlink.htm
ivenster.htm
klj.htm
mark.htm
merksplas.htm
photosalbum.htm
rijkevorsel.htm
robots.htm
sport.htm
sportploeg.htm
supercitytourneworleans.htm
touwtrekken.htm
touwtrekploeg.htm
touwtrekvereniging.htm
ttv.htm
turnhout.htm
vlimmeren.htm
voer.htm
volkssport.htm
webdesign.htm
wiki.htm
wortel.htm
zondereigen.htm