Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

touwtrektornooi Laerkermis

dames + jeugd

Ploeg WaABCDEFTOT
ADe Joliekes03333315
BDe Zevendonksetrekgrie0010304
CDe Bende vh Laer0010102
DTTV De Berketrekkers0033309
EDe Trekzakken0001001
FFam. Janssens00333312
1
De Joliekes
De Zevendonksetrekgrie
De Bende vh Laer
TTV De Berketrekkers
De Trekzakken
Fam. Janssens
2
De Trekzakken
De Joliekes
De Zevendonksetrekgrie
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens
De Bende vh Laer
3
Fam. Janssens
De Trekzakken
De Joliekes
TTV De Berketrekkers
De Bende vh Laer
De Zevendonksetrekgrie
4
De Bende vh Laer
Fam. Janssens
De Trekzakken
TTV De Berketrekkers
De Zevendonksetrekgrie
De Joliekes
5
De Zevendonksetrekgrie
De Bende vh Laer
Fam. Janssens
TTV De Berketrekkers
De Joliekes
De Trekzakken

(Voor)ronden

  1. De Joliekes
  2. Fam. Janssens
  3. TTV De Berketrekkers
  4. De Zevendonksetrekgrie
  5. De Bende vh Laer
  6. De Trekzakken

Getraind

Ploeg WaDGHIJKLTOT
DTTV De Berketrekkers00030003
GVersieck03001004
HJanssens 2 123033330012
IDe Boerekes00300003
JTTV Vandakker03103007
KMertensmannen033333015
LFam. Janssens 122033333318
1
TTV De Berketrekkers
Versieck
Janssens 2 123
De Boerekes
TTV Vandakker
Mertensmannen
2
Fam. Janssens 122
TTV De Berketrekkers
Versieck
TTV Vandakker
Mertensmannen
Janssens 2 123
3
De Boerekes
Fam. Janssens 122
TTV De Berketrekkers
Mertensmannen
Janssens 2 123
Versieck
4
TTV Vandakker
De Boerekes
Fam. Janssens 122
Janssens 2 123
Versieck
TTV De Berketrekkers
5
Mertensmannen
TTV Vandakker
De Boerekes
Versieck
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens 122
6
Janssens 2 123
Mertensmannen
TTV Vandakker
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens 122
De Boerekes
7
Versieck
Janssens 2 123
Mertensmannen
Fam. Janssens 122
De Boerekes
TTV Vandakker

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens 122
  2. Mertensmannen
  3. Janssens 2 123
  4. TTV Vandakker
  5. Versieck
  6. TTV De Berketrekkers
  7. De Boerekes

Recreanten A

Ploeg WaMNOPQRTOT
MDe Valk03330312
NKLJ Zevendonk0003306
ODe Mokers00333312
PKomt niet zo nauw0000101
QCalypso0300104
RDe Dabbers0030339
1
De Valk
KLJ Zevendonk
De Mokers
Komt niet zo nauw
Calypso
De Dabbers
2
Calypso
De Valk
KLJ Zevendonk
Komt niet zo nauw
De Dabbers
De Mokers
3
De Dabbers
Calypso
De Valk
Komt niet zo nauw
De Mokers
KLJ Zevendonk
4
De Mokers
De Dabbers
Calypso
Komt niet zo nauw
KLJ Zevendonk
De Valk
5
KLJ Zevendonk
De Mokers
De Dabbers
Komt niet zo nauw
De Valk
Calypso

(Voor)ronden

  1. De Valk
  2. De Mokers
  3. De Dabbers
  4. KLJ Zevendonk
  5. Calypso
  6. Komt niet zo nauw

Recreanten B

Ploeg WaSTUVWTOT
SZevendonk kermis030003
TLoltrappers000000
UDe Ameteurs0331310
Vde zandfretters0331310
WDe Rozenlaan033006
1
Zevendonk kermis
Loltrappers
De Ameteurs
de zandfretters
2
De Rozenlaan
De Ameteurs
Zevendonk kermis
Loltrappers
3
de zandfretters
Zevendonk kermis
De Rozenlaan
Loltrappers
4
De Rozenlaan
de zandfretters
De Ameteurs
Zevendonk kermis
5
Loltrappers
De Ameteurs
De Rozenlaan
de zandfretters

(Voor)ronden

  1. De Ameteurs
  2. de zandfretters
  3. De Rozenlaan
  4. Zevendonk kermis
  5. Loltrappers
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd70.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=70&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be