Touwtrekvereniging De Berketrekkers - Wedstrijdklassement Belgisch kampioenschap
Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Belgisch kampioenschap

GENSB

Ploeg WaABCDETOT
ATTV De Berketrekkers0331310
BTTV Powerrangers000112
CFam. Janssens Retie003003
DTTV Mertensmannen011338
Ettv de boerekes001304
1
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
Fam. Janssens Retie
TTV Mertensmannen
2
ttv de boerekes
Fam. Janssens Retie
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
3
TTV Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
ttv de boerekes
TTV Powerrangers
4
ttv de boerekes
TTV Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
TTV De Berketrekkers
5
TTV Powerrangers
Fam. Janssens Retie
ttv de boerekes
TTV Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. TTV De Berketrekkers
  2. TTV Mertensmannen
  3. ttv de boerekes
  4. Fam. Janssens Retie
  5. TTV Powerrangers

8 tal 600 kg

Ploeg WaABCDEFGHTOT
Attv vandakker0333031013
BTTV Powerrangers000000000
CTTV De modesten0033131011
DTTV De Berketrekkers003001004
EFam. Janssens 20331330013
F't Parochiebladje003010004
GTTV Mertensmannen0131333014
HFam. Janssens Retie0333333321
1
ttv vandakker
TTV Powerrangers
TTV De modesten
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens 2
't Parochiebladje
TTV Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
2
't Parochiebladje
ttv vandakker
TTV Powerrangers
TTV De modesten
Fam. Janssens 2
TTV Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
TTV De Berketrekkers
3
TTV Mertensmannen
't Parochiebladje
ttv vandakker
TTV Powerrangers
Fam. Janssens 2
Fam. Janssens Retie
TTV De Berketrekkers
TTV De modesten
4
Fam. Janssens Retie
TTV Mertensmannen
't Parochiebladje
ttv vandakker
Fam. Janssens 2
TTV De Berketrekkers
TTV De modesten
TTV Powerrangers
5
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie
TTV Mertensmannen
't Parochiebladje
Fam. Janssens 2
TTV De modesten
TTV Powerrangers
ttv vandakker
6
TTV De modesten
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie
TTV Mertensmannen
Fam. Janssens 2
TTV Powerrangers
ttv vandakker
't Parochiebladje
7
TTV Powerrangers
TTV De modesten
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie
Fam. Janssens 2
ttv vandakker
't Parochiebladje
TTV Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie
  2. TTV Mertensmannen
  3. Fam. Janssens 2
  4. ttv vandakker
  5. TTV De modesten
  6. TTV De Berketrekkers
  7. 't Parochiebladje
  8. TTV Powerrangers

Dames 640

Ploeg WaABCDTOT
ADe Joliekes00033
Bfredotrans dames03137
CFam. Janssens Retie03137
DTTV Versieck Dames00000
1
De Joliekes
fredotrans dames
Fam. Janssens Retie
TTV Versieck Dames
2
De Joliekes
Fam. Janssens Retie
TTV Versieck Dames
fredotrans dames
3
De Joliekes
Fam. Janssens Retie
fredotrans dames
TTV Versieck Dames

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie
  2. fredotrans dames
  3. De Joliekes
  4. TTV Versieck Dames

6 tal heren + combi

Ploeg WaABCDEFGHIJKTOT
ATTV Mertensmannen0333313303325
BDaltons001030000037
CTTV Versieck001031000016
DTTC De Stove0033303303321
ETTV Vandakker000000000000
FSpivan0131333303323
Gpony's0033030100313
Hfredotrans heren0033030103316
IFam. Janssens 10333333330327
JFam. Janssens 20033030303318
KTTV Versieck 2000103000004
1
TTV Mertensmannen
Daltons
TTV Versieck
TTC De Stove
TTV Vandakker
Spivan
pony's
fredotrans heren
Fam. Janssens 1
Fam. Janssens 2
2
TTV Versieck 2
TTV Mertensmannen
Daltons
TTV Versieck
TTC De Stove
pony's
fredotrans heren
Fam. Janssens 1
Fam. Janssens 2
TTV Vandakker
3
Spivan
TTV Versieck 2
TTV Mertensmannen
Daltons
TTV Versieck
fredotrans heren
Fam. Janssens 1
Fam. Janssens 2
TTV Vandakker
TTC De Stove
4
pony's
Spivan
TTV Versieck 2
TTV Mertensmannen
Daltons
Fam. Janssens 1
Fam. Janssens 2
TTV Vandakker
TTC De Stove
TTV Versieck
5
fredotrans heren
pony's
Spivan
TTV Versieck 2
TTV Mertensmannen
Fam. Janssens 2
TTV Vandakker
TTC De Stove
TTV Versieck
Daltons
6
Fam. Janssens 1
fredotrans heren
pony's
Spivan
TTV Versieck 2
TTV Vandakker
TTC De Stove
TTV Versieck
Daltons
TTV Mertensmannen
7
Fam. Janssens 2
Fam. Janssens 1
fredotrans heren
pony's
Spivan
TTC De Stove
TTV Versieck
Daltons
TTV Mertensmannen
TTV Versieck 2
8
TTV Vandakker
Fam. Janssens 2
Fam. Janssens 1
fredotrans heren
pony's
TTV Versieck
Daltons
TTV Mertensmannen
TTV Versieck 2
Spivan
9
TTC De Stove
TTV Vandakker
Fam. Janssens 2
Fam. Janssens 1
fredotrans heren
Daltons
TTV Mertensmannen
TTV Versieck 2
Spivan
pony's
10
TTV Versieck
TTC De Stove
TTV Vandakker
Fam. Janssens 2
Fam. Janssens 1
TTV Mertensmannen
TTV Versieck 2
Spivan
pony's
fredotrans heren
11
Daltons
TTV Versieck
TTC De Stove
TTV Vandakker
Fam. Janssens 2
TTV Versieck 2
Spivan
pony's
fredotrans heren
Fam. Janssens 1

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens 1
  2. TTV Mertensmannen
  3. Spivan
  4. TTC De Stove
  5. Fam. Janssens 2
  6. fredotrans heren
  7. pony's
  8. Daltons
  9. TTV Versieck
  10. TTV Versieck 2
  11. TTV Vandakker

Extra partijen

KF Jeugd Fam Janssens (3de)
Boerekes (4de)
Fin Jeugd De Berketrekkers (Kamp)
Mertensmannen (2de)
KF 600 Fam Janssens (3de)
Vandakker (4de)
Fin 600 Fam Janssens (kamp)
Mertensmannen (2de)
KF Dames Versieck (4de)
Joliekes (3de)
Fin Dames Fam Janssens (kamp)
Fredotrans (2de)
KF zestal Spivan (4de)
De Stove (3de)
Fin zestal Fam Janssens (Kamp)
Mertensmannen (2de)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd69.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=69&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be