Uitslagen

GENSB 2014

Group 1

Ploeg Wa12131923242937380407TOT
12J Coy Somerset ACF532 kg00000000000
13G_L Team A596 kg03000100105
19TTV Elektrotrekkers2585 kg03300011109
23Ramygala571 kg133331333325
24Appenzell556 kg533303333122
29TZC Simonswald576 kg131310333320
37Galliërs552 kg03310000007
38Glossom 3565 kg033100033013
04TTV Heure554 kg33110003008
07TTV Bison558 kg333301033319
1
Ramygala
J Coy Somerset ACF
TTV Heure
TTV Bison
TTV Elektrotrekkers2
TZC Simonswald
G_L Team A
Glossom 3
Appenzell
Galliërs
2
G_L Team A
Ramygala
J Coy Somerset ACF
TTV Heure
TTV Bison
TZC Simonswald
Glossom 3
Appenzell
Galliërs
TTV Elektrotrekkers2
3
Glossom 3
G_L Team A
Ramygala
J Coy Somerset ACF
TTV Heure
TZC Simonswald
Appenzell
Galliërs
TTV Elektrotrekkers2
TTV Bison
4
Appenzell
Glossom 3
G_L Team A
Ramygala
J Coy Somerset ACF
TZC Simonswald
Galliërs
TTV Elektrotrekkers2
TTV Bison
TTV Heure
5
Galliërs
Appenzell
Glossom 3
G_L Team A
Ramygala
TZC Simonswald
TTV Elektrotrekkers2
TTV Bison
TTV Heure
J Coy Somerset ACF
6
TTV Elektrotrekkers2
Galliërs
Appenzell
Glossom 3
G_L Team A
TZC Simonswald
TTV Bison
TTV Heure
J Coy Somerset ACF
Ramygala
7
TTV Bison
TTV Elektrotrekkers2
Galliërs
Appenzell
Glossom 3
TZC Simonswald
TTV Heure
J Coy Somerset ACF
Ramygala
G_L Team A
8
TTV Heure
TTV Bison
TTV Elektrotrekkers2
Galliërs
Appenzell
TZC Simonswald
J Coy Somerset ACF
Ramygala
G_L Team A
Glossom 3
9
J Coy Somerset ACF
TTV Heure
TTV Bison
TTV Elektrotrekkers2
Galliërs
TZC Simonswald
Ramygala
G_L Team A
Glossom 3
Appenzell

(Voor)ronden

  1. Ramygala
  2. Appenzell
  3. TZC Simonswald
  4. TTV Bison
  5. Glossom 3
  6. TTV Elektrotrekkers2
  7. TTV Heure
  8. Galliërs
  9. G_L Team A
  10. J Coy Somerset ACF

Group 2

Ploeg Wa18252831343603010805TOT
18TTV Elektrotrekkers1555 kg033333333327
25Mowaapp524 kg00000033309
28TZC Eschbachtal578 kg003333333324
31Meskuiciai560 kg403013333016
34Mosnang553 kg003013333117
36De Spoortrekkers 2542 kg003000333012
03Glos/Som543 kg00000000000
01TTV De Berketrekkers541 kg30000003306
08Lnr Acf600 kg00000003003
05Eire Og570 kg303031333319
1
TTV Elektrotrekkers1
TZC Eschbachtal
Meskuiciai
Glos/Som
Mowaapp
Eire Og
De Spoortrekkers 2
Lnr Acf
TTV De Berketrekkers
Mosnang
2
De Spoortrekkers 2
TTV Elektrotrekkers1
TZC Eschbachtal
Meskuiciai
Glos/Som
Eire Og
Lnr Acf
TTV De Berketrekkers
Mosnang
Mowaapp
3
Lnr Acf
De Spoortrekkers 2
TTV Elektrotrekkers1
TZC Eschbachtal
Meskuiciai
Eire Og
TTV De Berketrekkers
Mosnang
Mowaapp
Glos/Som
4
TTV De Berketrekkers
Lnr Acf
De Spoortrekkers 2
TTV Elektrotrekkers1
TZC Eschbachtal
Eire Og
Mosnang
Mowaapp
Glos/Som
Meskuiciai
5
Mosnang
TTV De Berketrekkers
Lnr Acf
De Spoortrekkers 2
TTV Elektrotrekkers1
Eire Og
Mowaapp
Glos/Som
Meskuiciai
TZC Eschbachtal
6
Mowaapp
Mosnang
TTV De Berketrekkers
Lnr Acf
De Spoortrekkers 2
Eire Og
Glos/Som
Meskuiciai
TZC Eschbachtal
TTV Elektrotrekkers1
7
Glos/Som
Mowaapp
Mosnang
TTV De Berketrekkers
Lnr Acf
Eire Og
Meskuiciai
TZC Eschbachtal
TTV Elektrotrekkers1
De Spoortrekkers 2
8
Meskuiciai
Glos/Som
Mowaapp
Mosnang
TTV De Berketrekkers
Eire Og
TZC Eschbachtal
TTV Elektrotrekkers1
De Spoortrekkers 2
Lnr Acf
9
TZC Eschbachtal
Meskuiciai
Glos/Som
Mowaapp
Mosnang
Eire Og
TTV Elektrotrekkers1
De Spoortrekkers 2
Lnr Acf
TTV De Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. TTV Elektrotrekkers1
  2. TZC Eschbachtal
  3. Eire Og
  4. Mosnang
  5. Meskuiciai
  6. De Spoortrekkers 2
  7. Mowaapp
  8. TTV De Berketrekkers
  9. Lnr Acf
  10. Glos/Som

Group 3

Ploeg Wa33113226390615301021TOT
33Parbold YFC561 kg003333030015
11TTV Powerrangers564 kg033333033324
32TTV Mertensmannen540 kg00031103008
26Derbyshire ACF581 kg00000000000
39MIX560 kg00013103008
06Eire Og 2567 kg00013103008
15Ebersecken590 kg033333333327
30TZFr Baden-Wuerttemb553 kg00003000014
10De Spoortrekkers 1546 kg130333303119
21Waldkirch570 kg030333301117
1
Parbold YFC
TTV Powerrangers
TTV Mertensmannen
Derbyshire ACF
MIX
Waldkirch
De Spoortrekkers 1
TZFr Baden-Wuerttemb
Ebersecken
Eire Og 2
2
De Spoortrekkers 1
Parbold YFC
TTV Powerrangers
TTV Mertensmannen
Derbyshire ACF
Waldkirch
TZFr Baden-Wuerttemb
Ebersecken
Eire Og 2
MIX
3
TZFr Baden-Wuerttemb
De Spoortrekkers 1
Parbold YFC
TTV Powerrangers
TTV Mertensmannen
Waldkirch
Ebersecken
Eire Og 2
MIX
Derbyshire ACF
4
Ebersecken
TZFr Baden-Wuerttemb
De Spoortrekkers 1
Parbold YFC
TTV Powerrangers
Waldkirch
Eire Og 2
MIX
Derbyshire ACF
TTV Mertensmannen
5
Eire Og 2
Ebersecken
TZFr Baden-Wuerttemb
De Spoortrekkers 1
Parbold YFC
Waldkirch
MIX
Derbyshire ACF
TTV Mertensmannen
TTV Powerrangers
6
MIX
Eire Og 2
Ebersecken
TZFr Baden-Wuerttemb
De Spoortrekkers 1
Waldkirch
Derbyshire ACF
TTV Mertensmannen
TTV Powerrangers
Parbold YFC
7
Derbyshire ACF
MIX
Eire Og 2
Ebersecken
TZFr Baden-Wuerttemb
Waldkirch
TTV Mertensmannen
TTV Powerrangers
Parbold YFC
De Spoortrekkers 1
8
TTV Mertensmannen
Derbyshire ACF
MIX
Eire Og 2
Ebersecken
Waldkirch
TTV Powerrangers
Parbold YFC
De Spoortrekkers 1
TZFr Baden-Wuerttemb
9
TTV Powerrangers
TTV Mertensmannen
Derbyshire ACF
MIX
Eire Og 2
Waldkirch
Parbold YFC
De Spoortrekkers 1
TZFr Baden-Wuerttemb
Ebersecken

(Voor)ronden

  1. Ebersecken
  2. TTV Powerrangers
  3. De Spoortrekkers 1
  4. Waldkirch
  5. Parbold YFC
  6. TTV Mertensmannen
  7. MIX
  8. Eire Og 2
  9. TZFr Baden-Wuerttemb
  10. Derbyshire ACF

Group 4

Ploeg Wa141617202227350209TOT
14G_L Team B595 kg0100001002
16England Barbarians550 kg01033333319
17Sins595 kg03333333324
20Fam. Janssens595 kg13000331313
22TOWC Schijf559 kg13003331316
27Elniaragis585 kg0300003039
352Bn NI ACF600 kg0100000001
02Glos 1557 kg13001133314
09Hagmölltrekkers559 kg0300000306
1
Glos 1
Sins
England Barbarians
Hagmölltrekkers
Elniaragis
England Barbarians
Hagmölltrekkers
2Bn NI ACF
Sins
TOWC Schijf
Fam. Janssens
G_L Team B
2Bn NI ACF
Glos 1
TOWC Schijf
Fam. Janssens
G_L Team B
Elniaragis
2
England Barbarians
2Bn NI ACF
G_L Team B
Hagmölltrekkers
Sins
Glos 1
England Barbarians
Elniaragis
TOWC Schijf
Glos 1
TOWC Schijf
Fam. Janssens
Elniaragis
2Bn NI ACF
G_L Team B
Hagmölltrekkers
Fam. Janssens
Sins
3
2Bn NI ACF
G_L Team B
Fam. Janssens
Hagmölltrekkers
TOWC Schijf
Elniaragis
Glos 1
Sins
Fam. Janssens
Glos 1
Elniaragis
England Barbarians
Sins
G_L Team B
2Bn NI ACF
Hagmölltrekkers
England Barbarians
TOWC Schijf
4
G_L Team B
Elniaragis
Glos 1
Fam. Janssens
TOWC Schijf
G_L Team B
2Bn NI ACF
Fam. Janssens
TOWC Schijf
Hagmölltrekkers
England Barbarians
Sins
2Bn NI ACF
Hagmölltrekkers
Sins
England Barbarians
Glos 1
Elniaragis

(Voor)ronden

  1. Sins
  2. England Barbarians
  3. TOWC Schijf
  4. Glos 1
  5. Fam. Janssens
  6. Elniaragis
  7. Hagmölltrekkers
  8. G_L Team B
  9. 2Bn NI ACF

Extra partijen

1/8Final Ramygala
Mosnang
1/8Final TTV Powerrangers
TOWC Schijf
1/8Final England Barbarians
De Spoortrekkers 1
1/8Final TTV Elektrotrekkers1
TTV Bison
1/8Final Appenzell
Eire Og
1/8Final Ebersecken
Glos 1
1/8Final Sins
Waldkirch
1/8Final TZC Eschbachtal
TZC Simonswald
1/4Final Ramygala
TTV Powerrangers
1/4Final TTV Elektrotrekkers1
England Barbarians
1/4Final Appenzell
Ebersecken
1/4Final TZC Eschbachtal
Sins
1/2Final TTV Powerrangers
TTV Elektrotrekkers1
1/2Final Sins
Ebersecken
Bronze TTV Powerrangers
Sins
FINAL Ebersecken
TTV Elektrotrekkers1
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd687.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=687&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be






SFIDA webdev - Scripts Freelance Internet Development Artwork Internationaal Jeugdtouwtrektoernooi GENSB RIST-System Touwtrekvereniging "De Berketrekkers" - touwtrekken in Merksplas Trekker Trek Merksplas Trekker Trek Groene kring Essen Belgische Touwtrek Bond, erkent door "Tug of War Federation", lid van Vlaamse Traditionele Sporten VlaS vzw Belgische Touwtrekbond provinciaal comite Antwerpen Belgische Touwtrekbond provinciaal comite West en Oost vlaanderen Touwtrekken in Oost vlaanderen Beker van Limburg Touwtrekken Touwtrekken in Vlaams Brabant Belgisch Indoor criterium Nationale outdoor competitie touwtrekken BVBA Hermay - Herman Verheyen alle schrijnwerken merksplas