Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Open Kempisch Kampioenschap voor recrean

Dames recreanten 6 tal

Ploeg WaABCDTOT
ATTV Versieck03003
Bmama's jong janssens00011
CDe Joliekes03339
DTampony's03104
1
TTV Versieck
mama's jong janssens
De Joliekes
Tampony's
2
TTV Versieck
De Joliekes
Tampony's
mama's jong janssens
3
TTV Versieck
De Joliekes
mama's jong janssens
Tampony's

(Voor)ronden

  1. De Joliekes
  2. Tampony's
  3. TTV Versieck
  4. mama's jong janssens

Jeugd recreanten 6 tal

Ploeg WaEFGHIJTOT
ETTV De Berketrekkers0333009
FFam Cop0000000
GRauwdauwers0030003
HK.U.T.T.0033006
IPowerrangers03333012
JBoerkes03333315
1
TTV De Berketrekkers
Fam Cop
Rauwdauwers
K.U.T.T.
Powerrangers
Boerkes
2
Powerrangers
TTV De Berketrekkers
Fam Cop
K.U.T.T.
Boerkes
Rauwdauwers
3
Boerkes
Powerrangers
TTV De Berketrekkers
K.U.T.T.
Rauwdauwers
Fam Cop
4
Rauwdauwers
Boerkes
Powerrangers
K.U.T.T.
Fam Cop
TTV De Berketrekkers
5
Fam Cop
Rauwdauwers
Boerkes
K.U.T.T.
TTV De Berketrekkers
Powerrangers

(Voor)ronden

  1. Boerkes
  2. Powerrangers
  3. TTV De Berketrekkers
  4. K.U.T.T.
  5. Rauwdauwers
  6. Fam Cop

Recreanten A

Ploeg WaKLMNOPQRTOT
KHeidevinken 2010010002
LGeerts010030015
MMookers0330300312
Npapa's jong janssens0333303318
OHemeltrekkers010000001
PTrekker trek Zevendonk0333333321
QDe Valk Gierle0333030012
RJoba-bouw0310030310
1
Heidevinken 2
Geerts
Mookers
papa's jong janssens
Hemeltrekkers
Trekker trek Zevendonk
De Valk Gierle
Joba-bouw
2
Trekker trek Zevendonk
Heidevinken 2
Geerts
Mookers
Hemeltrekkers
De Valk Gierle
Joba-bouw
papa's jong janssens
3
De Valk Gierle
Trekker trek Zevendonk
Heidevinken 2
Geerts
Hemeltrekkers
Joba-bouw
papa's jong janssens
Mookers
4
Joba-bouw
De Valk Gierle
Trekker trek Zevendonk
Heidevinken 2
Hemeltrekkers
papa's jong janssens
Mookers
Geerts
5
papa's jong janssens
Joba-bouw
De Valk Gierle
Trekker trek Zevendonk
Hemeltrekkers
Mookers
Geerts
Heidevinken 2
6
Mookers
papa's jong janssens
Joba-bouw
De Valk Gierle
Hemeltrekkers
Geerts
Heidevinken 2
Trekker trek Zevendonk
7
Geerts
Mookers
papa's jong janssens
Joba-bouw
Hemeltrekkers
Heidevinken 2
Trekker trek Zevendonk
De Valk Gierle

(Voor)ronden

  1. Trekker trek Zevendonk
  2. papa's jong janssens
  3. De Valk Gierle
  4. Mookers
  5. Joba-bouw
  6. Geerts
  7. Heidevinken 2
  8. Hemeltrekkers

Recreanten B

Ploeg WaSTUVWXYZTOT
SZandfretters003003039
TDe Berketrekkers0333333321
UWintermans Trek000000000
VVandakker0303331316
WFC Beekhoek0303030312
XCools000300003
YAntwerp Warriors0303133316
Zden halfweg000300306
1
Zandfretters
De Berketrekkers
Wintermans Trek
Vandakker
FC Beekhoek
Cools
Antwerp Warriors
den halfweg
2
Cools
Zandfretters
De Berketrekkers
Wintermans Trek
FC Beekhoek
Antwerp Warriors
den halfweg
Vandakker
3
Antwerp Warriors
Cools
Zandfretters
De Berketrekkers
FC Beekhoek
den halfweg
Vandakker
Wintermans Trek
4
den halfweg
Antwerp Warriors
Cools
Zandfretters
FC Beekhoek
Vandakker
Wintermans Trek
De Berketrekkers
5
Vandakker
den halfweg
Antwerp Warriors
Cools
FC Beekhoek
Wintermans Trek
De Berketrekkers
Zandfretters
6
Wintermans Trek
Vandakker
den halfweg
Antwerp Warriors
FC Beekhoek
De Berketrekkers
Zandfretters
Cools
7
De Berketrekkers
Wintermans Trek
Vandakker
den halfweg
FC Beekhoek
Zandfretters
Cools
Antwerp Warriors

(Voor)ronden

  1. De Berketrekkers
  2. Antwerp Warriors
  3. Vandakker
  4. FC Beekhoek
  5. Zandfretters
  6. den halfweg
  7. Cools
  8. Wintermans Trek

Extra partijen

Bar Vandakker
Antwerp Warriors
HF Antwerp Warriors
Trekker trek Zevendonk
HF De Berketrekkers
papa's jong janssens
KF Antwerp Warriors
De Berketrekkers
Fin Trekker trek Zevendonk
papa's jong janssens
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd67.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=67&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be