Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie Boerekes

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A511 Fam. Janssens G0303130111
B506 Joliekes G000000000
C507 powerrangers G0333010111
DFam. Janssens BC003001004
E515 Mertensmannen G0133300111
F501 Berketrekkers G0031130311
G514 Boerekes G0333333321
H599 Mixt team013131009
1
511 Fam. Janssens G
506 Joliekes G
507 powerrangers G
Fam. Janssens BC
515 Mertensmannen G
501 Berketrekkers G
514 Boerekes G
599 Mixt team
2
501 Berketrekkers G
511 Fam. Janssens G
506 Joliekes G
507 powerrangers G
515 Mertensmannen G
514 Boerekes G
599 Mixt team
Fam. Janssens BC
3
514 Boerekes G
501 Berketrekkers G
511 Fam. Janssens G
506 Joliekes G
515 Mertensmannen G
599 Mixt team
Fam. Janssens BC
507 powerrangers G
4
599 Mixt team
514 Boerekes G
501 Berketrekkers G
511 Fam. Janssens G
515 Mertensmannen G
Fam. Janssens BC
507 powerrangers G
506 Joliekes G
5
Fam. Janssens BC
599 Mixt team
514 Boerekes G
501 Berketrekkers G
515 Mertensmannen G
507 powerrangers G
506 Joliekes G
511 Fam. Janssens G
6
507 powerrangers G
Fam. Janssens BC
599 Mixt team
514 Boerekes G
515 Mertensmannen G
506 Joliekes G
511 Fam. Janssens G
501 Berketrekkers G
7
506 Joliekes G
507 powerrangers G
Fam. Janssens BC
599 Mixt team
515 Mertensmannen G
511 Fam. Janssens G
501 Berketrekkers G
514 Boerekes G

(Voor)ronden

  1. 514 Boerekes G
  2. 507 powerrangers G
  3. 511 Fam. Janssens G
  4. 515 Mertensmannen G
  5. 501 Berketrekkers G
  6. 599 Mixt team
  7. Fam. Janssens BC
  8. 506 Joliekes G

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A702 Jagersrust V0330313114
B217 Noormannen C000010113
C223 Boerekes C003000003
D212 Fam. Janssens C0333333321
E213 Fam. Janssens C2001300105
F219 Modesten C0133033316
G209 Jagersrust C001301016
H204 Vandakker C011303019
1
702 Jagersrust V
217 Noormannen C
223 Boerekes C
212 Fam. Janssens C
213 Fam. Janssens C2
219 Modesten C
209 Jagersrust C
204 Vandakker C
2
219 Modesten C
702 Jagersrust V
217 Noormannen C
223 Boerekes C
213 Fam. Janssens C2
209 Jagersrust C
204 Vandakker C
212 Fam. Janssens C
3
209 Jagersrust C
219 Modesten C
702 Jagersrust V
217 Noormannen C
213 Fam. Janssens C2
204 Vandakker C
212 Fam. Janssens C
223 Boerekes C
4
204 Vandakker C
209 Jagersrust C
219 Modesten C
702 Jagersrust V
213 Fam. Janssens C2
212 Fam. Janssens C
223 Boerekes C
217 Noormannen C
5
212 Fam. Janssens C
204 Vandakker C
209 Jagersrust C
219 Modesten C
213 Fam. Janssens C2
223 Boerekes C
217 Noormannen C
702 Jagersrust V
6
223 Boerekes C
212 Fam. Janssens C
204 Vandakker C
209 Jagersrust C
213 Fam. Janssens C2
217 Noormannen C
702 Jagersrust V
219 Modesten C
7
217 Noormannen C
223 Boerekes C
212 Fam. Janssens C
204 Vandakker C
213 Fam. Janssens C2
702 Jagersrust V
219 Modesten C
209 Jagersrust C

(Voor)ronden

  1. 212 Fam. Janssens C
  2. 219 Modesten C
  3. 702 Jagersrust V
  4. 204 Vandakker C
  5. 209 Jagersrust C
  6. 213 Fam. Janssens C2
  7. 223 Boerekes C
  8. 217 Noormannen C

recreanten

Ploeg WaABCDEFTOT
APapa's van J Janssens03333113
BDe Lolotrekkers0013307
CZandfretters0011305
DJoliekes D0001304
ELowiekes J0000011
FBoerekes J01333111
1
Papa's van J Janssens
De Lolotrekkers
Zandfretters
Joliekes D
Lowiekes J
Boerekes J
2
Lowiekes J
Papa's van J Janssens
De Lolotrekkers
Joliekes D
Boerekes J
Zandfretters
3
Boerekes J
Lowiekes J
Papa's van J Janssens
Joliekes D
Zandfretters
De Lolotrekkers
4
Zandfretters
Boerekes J
Lowiekes J
Joliekes D
De Lolotrekkers
Papa's van J Janssens
5
De Lolotrekkers
Zandfretters
Boerekes J
Joliekes D
Papa's van J Janssens
Lowiekes J

(Voor)ronden

  1. Papa's van J Janssens
  2. Boerekes J
  3. De Lolotrekkers
  4. Zandfretters
  5. Joliekes D
  6. Lowiekes J
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd56.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=56&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be