Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie(3)

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A507 Galliers0130333013
B514 Mertensmannen0130333316
C506 Fam. Janssens000003104
D501 Berketrekkers0333331016
E521 Vikingen000303107
F525 Fam. Janssens000000000
GMixt000111306
H510 Boerekes0303333318
1
507 Galliers
514 Mertensmannen
506 Fam. Janssens
501 Berketrekkers
521 Vikingen
525 Fam. Janssens
Mixt
510 Boerekes
2
525 Fam. Janssens
507 Galliers
514 Mertensmannen
506 Fam. Janssens
521 Vikingen
Mixt
510 Boerekes
501 Berketrekkers
3
Mixt
525 Fam. Janssens
507 Galliers
514 Mertensmannen
521 Vikingen
510 Boerekes
501 Berketrekkers
506 Fam. Janssens
4
510 Boerekes
Mixt
525 Fam. Janssens
507 Galliers
521 Vikingen
501 Berketrekkers
506 Fam. Janssens
514 Mertensmannen
5
501 Berketrekkers
510 Boerekes
Mixt
525 Fam. Janssens
521 Vikingen
506 Fam. Janssens
514 Mertensmannen
507 Galliers
6
506 Fam. Janssens
501 Berketrekkers
510 Boerekes
Mixt
521 Vikingen
514 Mertensmannen
507 Galliers
525 Fam. Janssens
7
514 Mertensmannen
506 Fam. Janssens
501 Berketrekkers
510 Boerekes
521 Vikingen
507 Galliers
525 Fam. Janssens
Mixt

(Voor)ronden

  1. 510 Boerekes
  2. 501 Berketrekkers
  3. 514 Mertensmannen
  4. 507 Galliers
  5. 521 Vikingen
  6. Mixt
  7. 506 Fam. Janssens
  8. 525 Fam. Janssens

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJKLMNTOT
A402 Modesten (202)03000300000006
B405 Mertensmannen030033033031322
C736 Versieck00000000000000
D718 Jagersrust033303333030327
E723 Touwtje033333333333336
F224 Boerekes (529)030300303000012
G208 Bosapen00030000300006
H712 Pony's033300333303024
I131 Fam. Janssens D03000000000003
J220 Noormannen030303303030321
K426 Fam. Janssens 640033333333333336
L230 Fam. Janssens C030300303000113
M228 Fam. Janssens C031330333303328
N235 Mertensmannen C030300333001016
1
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
736 Versieck
718 Jagersrust
723 Touwtje
224 Boerekes (529)
208 Bosapen
712 Pony's
131 Fam. Janssens D
220 Noormannen
426 Fam. Janssens 640
230 Fam. Janssens C
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
2
131 Fam. Janssens D
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
736 Versieck
718 Jagersrust
723 Touwtje
224 Boerekes (529)
712 Pony's
220 Noormannen
426 Fam. Janssens 640
230 Fam. Janssens C
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
208 Bosapen
3
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
736 Versieck
718 Jagersrust
723 Touwtje
712 Pony's
426 Fam. Janssens 640
230 Fam. Janssens C
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
4
426 Fam. Janssens 640
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
736 Versieck
718 Jagersrust
712 Pony's
230 Fam. Janssens C
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
723 Touwtje
5
230 Fam. Janssens C
426 Fam. Janssens 640
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
736 Versieck
712 Pony's
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
723 Touwtje
718 Jagersrust
6
228 Fam. Janssens C
230 Fam. Janssens C
426 Fam. Janssens 640
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
712 Pony's
235 Mertensmannen C
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
723 Touwtje
718 Jagersrust
736 Versieck
7
208 Bosapen
235 Mertensmannen C
228 Fam. Janssens C
230 Fam. Janssens C
131 Fam. Janssens D
712 Pony's
224 Boerekes (529)
723 Touwtje
718 Jagersrust
402 Modesten (202)
8
426 Fam. Janssens 640
220 Noormannen
736 Versieck
405 Mertensmannen
9
224 Boerekes (529)
208 Bosapen
235 Mertensmannen C
228 Fam. Janssens C
426 Fam. Janssens 640
230 Fam. Janssens C
220 Noormannen
712 Pony's
723 Touwtje
718 Jagersrust
736 Versieck
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
131 Fam. Janssens D
10
723 Touwtje
224 Boerekes (529)
208 Bosapen
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
426 Fam. Janssens 640
230 Fam. Janssens C
712 Pony's
718 Jagersrust
736 Versieck
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
11
718 Jagersrust
723 Touwtje
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
230 Fam. Janssens C
712 Pony's
736 Versieck
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
426 Fam. Janssens 640
12
736 Versieck
723 Touwtje
718 Jagersrust
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
228 Fam. Janssens C
235 Mertensmannen C
712 Pony's
402 Modesten (202)
405 Mertensmannen
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
230 Fam. Janssens C
426 Fam. Janssens 640
13
736 Versieck
405 Mertensmannen
723 Touwtje
718 Jagersrust
208 Bosapen
224 Boerekes (529)
235 Mertensmannen C
402 Modesten (202)
712 Pony's
220 Noormannen
131 Fam. Janssens D
230 Fam. Janssens C
426 Fam. Janssens 640
228 Fam. Janssens C

(Voor)ronden

  1. 723 Touwtje
  2. 426 Fam. Janssens 640
  3. 228 Fam. Janssens C
  4. 718 Jagersrust
  5. 712 Pony's
  6. 405 Mertensmannen
  7. 220 Noormannen
  8. 235 Mertensmannen C
  9. 230 Fam. Janssens C
  10. 224 Boerekes (529)
  11. 402 Modesten (202)
  12. 208 Bosapen
  13. 131 Fam. Janssens D
  14. 736 Versieck

Jeugd+Dames Recreanten

Ploeg WaABCDETOT
AMertensmannen chiro003036
BBoerekes0333312
CMofri's000000
DC.V. Ketel030339
EDe Joliekes000303
1
Mertensmannen chiro
Boerekes
Mofri's
C.V. Ketel
2
De Joliekes
Mofri's
Mertensmannen chiro
Boerekes
3
C.V. Ketel
Mertensmannen chiro
De Joliekes
Boerekes
4
De Joliekes
C.V. Ketel
Mofri's
Mertensmannen chiro
5
Boerekes
Mofri's
De Joliekes
C.V. Ketel

(Voor)ronden

  1. Boerekes
  2. C.V. Ketel
  3. Mertensmannen chiro
  4. De Joliekes
  5. Mofri's

Recreanten Heren

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ARodeo's0130313011
BDe Witte Nol0130333013
CCorsica000010001
DDe Mookers0333333321
EAntwerp Warriors000100001
FBiezekes010303119
GLenaerts Team0003031310
H't Parochiebladje0333031013
1
Rodeo's
De Witte Nol
Corsica
De Mookers
Antwerp Warriors
Biezekes
Lenaerts Team
't Parochiebladje
2
Biezekes
Rodeo's
De Witte Nol
Corsica
Antwerp Warriors
Lenaerts Team
't Parochiebladje
De Mookers
3
Lenaerts Team
Biezekes
Rodeo's
De Witte Nol
Antwerp Warriors
't Parochiebladje
De Mookers
Corsica
4
't Parochiebladje
Lenaerts Team
Biezekes
Rodeo's
Antwerp Warriors
De Mookers
Corsica
De Witte Nol
5
De Mookers
't Parochiebladje
Lenaerts Team
Biezekes
Antwerp Warriors
Corsica
De Witte Nol
Rodeo's
6
Corsica
De Mookers
't Parochiebladje
Lenaerts Team
Antwerp Warriors
De Witte Nol
Rodeo's
Biezekes
7
De Witte Nol
Corsica
De Mookers
't Parochiebladje
Antwerp Warriors
Rodeo's
Biezekes
Lenaerts Team

(Voor)ronden

  1. De Mookers
  2. 't Parochiebladje
  3. De Witte Nol
  4. Rodeo's
  5. Lenaerts Team
  6. Biezekes
  7. Antwerp Warriors
  8. Corsica
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd3.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=3&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be