Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie

GENSB

Ploeg WaABCDETOT
A508 powerrangers558 kg0333312
B503 Fam. Janssens601 kg801337
C527 Galliërs558 kg801337
D501 Berketrekkers570 kg100033
E523 Vandakker556 kg000000
1
503 Fam. Janssens
527 Galliërs
508 powerrangers
501 Berketrekkers
2
523 Vandakker
527 Galliërs
508 powerrangers
503 Fam. Janssens
3
523 Vandakker
527 Galliërs
501 Berketrekkers
508 powerrangers
4
523 Vandakker
508 powerrangers
503 Fam. Janssens
501 Berketrekkers
5
527 Galliërs
501 Berketrekkers
523 Vandakker
503 Fam. Janssens

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers
  2. 527 Galliërs
  3. 503 Fam. Janssens
  4. 501 Berketrekkers
  5. 523 Vandakker

H640

Ploeg WaABCDEFTOT
A459 Vandakker636 kg3301138
B756 Mersch Gebroeder8 pers4000000
C452 Fam. Janssens622 kg23333315
D454 Mertensmannen640 kg5130138
E449 Berketrekkers629 kg5130138
F458 Groene kring oos640 kg1030003
1
458 Groene kring oos
756 Mersch Gebroeder
452 Fam. Janssens
459 Vandakker
449 Berketrekkers
454 Mertensmannen
2
449 Berketrekkers
459 Vandakker
756 Mersch Gebroeder
458 Groene kring oos
454 Mertensmannen
452 Fam. Janssens
3
454 Mertensmannen
452 Fam. Janssens
459 Vandakker
458 Groene kring oos
449 Berketrekkers
756 Mersch Gebroeder
4
458 Groene kring oos
756 Mersch Gebroeder
449 Berketrekkers
452 Fam. Janssens
454 Mertensmannen
459 Vandakker
5
756 Mersch Gebroeder
459 Vandakker
454 Mertensmannen
458 Groene kring oos
452 Fam. Janssens
449 Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. 452 Fam. Janssens
  2. 459 Vandakker
  3. 449 Berketrekkers
  4. 454 Mertensmannen
  5. 458 Groene kring oos
  6. 756 Mersch Gebroeder

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGTOT
A325 Berketrekkers712 kg23011308
B305 Fam. Janssens10030306
C319 powerrangers670 kg133333318
D340 TOWC Schijf695 kg41001316
E313 Mertensmannen617 kg61301308
F347 TOWC Schijf705 kg00000000
G307 Vandakker133013313
1
307 Vandakker
319 powerrangers
313 Mertensmannen
325 Berketrekkers
307 Vandakker
347 TOWC Schijf
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
347 TOWC Schijf
340 TOWC Schijf
305 Fam. Janssens
340 TOWC Schijf
313 Mertensmannen
325 Berketrekkers
2
340 TOWC Schijf
307 Vandakker
313 Mertensmannen
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
347 TOWC Schijf
307 Vandakker
305 Fam. Janssens
347 TOWC Schijf
325 Berketrekkers
340 TOWC Schijf
313 Mertensmannen
325 Berketrekkers
319 powerrangers
3
340 TOWC Schijf
305 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 Berketrekkers
347 TOWC Schijf
305 Fam. Janssens
307 Vandakker
325 Berketrekkers
347 TOWC Schijf
313 Mertensmannen
307 Vandakker
340 TOWC Schijf
319 powerrangers
313 Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. 319 powerrangers
  2. 307 Vandakker
  3. 325 Berketrekkers
  4. 313 Mertensmannen
  5. 305 Fam. Janssens
  6. 340 TOWC Schijf
  7. 347 TOWC Schijf

Recreanten

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ Brecht0101013
BHete beire en den turf0131038
CChiro Brecht 20300003
DChiro Brecht0113038
EModesten03333315
FBoerekess0103004
1
KLJ Brecht
Hete beire en den turf
Chiro Brecht 2
Boerekess
Modesten
Chiro Brecht
2
Modesten
KLJ Brecht
Chiro Brecht 2
Boerekess
Chiro Brecht
Hete beire en den turf
3
Boerekess
Modesten
KLJ Brecht
Chiro Brecht
Chiro Brecht 2
Hete beire en den turf
4
Chiro Brecht 2
Chiro Brecht
Modesten
Boerekess
Hete beire en den turf
KLJ Brecht
5
Boerekess
Chiro Brecht 2
Chiro Brecht
Hete beire en den turf
KLJ Brecht
Modesten

(Voor)ronden

  1. Modesten
  2. Hete beire en den turf
  3. Chiro Brecht
  4. Boerekess
  5. Chiro Brecht 2
  6. KLJ Brecht

Extra partijen

5 en 6 340 TOWC Schijf
305 Fam. Janssens
Halve Finale 319 powerrangers
313 Mertensmannen
Halve Finale 307 Vandakker
325 Berketrekkers
Brons Finale 313 Mertensmannen
325 Berketrekkers
Finale 307 Vandakker
319 powerrangers
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd348.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=348&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be