Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Open Beker v Vlaanderen

GENSB

Ploeg WaABCDTOT
A501 Berketrekkers570 kg03003
B503 Fam. Janssens591 kg00000
C527 Galliërs555 kg03317
DBC Galliërs600 kg03317
1
501 Berketrekkers
527 Galliërs
503 Fam. Janssens
BC Galliërs
2
501 Berketrekkers
503 Fam. Janssens
BC Galliërs
527 Galliërs
3
501 Berketrekkers
503 Fam. Janssens
527 Galliërs
BC Galliërs

(Voor)ronden

  1. 527 Galliërs
  2. BC Galliërs
  3. 501 Berketrekkers
  4. 503 Fam. Janssens

H640

Ploeg WaABCDEFGTOT
A764 Holland TOW8 pers233333318
B459 Vandakker623 kg30001001
C756 Mersch Gebroeder8 pers30311005
D449 Berketrekkers640 kg103130310
E750 Versieck8 pers00110002
F452 Fam. Janssens627 kg003333315
G765 York TOW8 pers00330309
1
459 Vandakker
756 Mersch Gebroeder
449 Berketrekkers
765 York TOW
452 Fam. Janssens
750 Versieck
2
764 Holland TOW
459 Vandakker
756 Mersch Gebroeder
452 Fam. Janssens
750 Versieck
449 Berketrekkers
3
765 York TOW
764 Holland TOW
459 Vandakker
750 Versieck
449 Berketrekkers
756 Mersch Gebroeder
4
452 Fam. Janssens
765 York TOW
764 Holland TOW
449 Berketrekkers
756 Mersch Gebroeder
459 Vandakker
5
750 Versieck
452 Fam. Janssens
765 York TOW
756 Mersch Gebroeder
459 Vandakker
764 Holland TOW
6
449 Berketrekkers
750 Versieck
452 Fam. Janssens
459 Vandakker
764 Holland TOW
765 York TOW
7
756 Mersch Gebroeder
449 Berketrekkers
750 Versieck
764 Holland TOW
765 York TOW
452 Fam. Janssens

(Voor)ronden

  1. 764 Holland TOW
  2. 452 Fam. Janssens
  3. 449 Berketrekkers
  4. 765 York TOW
  5. 756 Mersch Gebroeder
  6. 750 Versieck
  7. 459 Vandakker

Getraind

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AFam. Janssens Retie533 kg03303333321
BTTV Versieck6 pers0000000000
CMersch Gebroeders6 pers3030100105
DBerketrekkers T549 kg13333333324
EYork TOW6 pers0031030108
FTOWC Schijf537 kg1033000039
GHagmölltrekkers6 pers00330333318
HHolland TOW6 pers40310130311
ITTV Vandakker6 pers0033030009
1
TTV Versieck
Mersch Gebroeders
Berketrekkers T
York TOW
TTV Vandakker
Holland TOW
Hagmölltrekkers
TOWC Schijf
2
Fam. Janssens Retie
TTV Versieck
Mersch Gebroeders
Berketrekkers T
Holland TOW
Hagmölltrekkers
TOWC Schijf
York TOW
3
TTV Vandakker
Fam. Janssens Retie
TTV Versieck
Mersch Gebroeders
Hagmölltrekkers
TOWC Schijf
York TOW
Berketrekkers T
4
Holland TOW
TTV Vandakker
Fam. Janssens Retie
TTV Versieck
TOWC Schijf
York TOW
Berketrekkers T
Mersch Gebroeders
5
Hagmölltrekkers
Holland TOW
TTV Vandakker
Fam. Janssens Retie
York TOW
Berketrekkers T
Mersch Gebroeders
TTV Versieck
6
TOWC Schijf
Hagmölltrekkers
Holland TOW
TTV Vandakker
Berketrekkers T
Mersch Gebroeders
TTV Versieck
Fam. Janssens Retie
7
York TOW
TOWC Schijf
Hagmölltrekkers
Holland TOW
Mersch Gebroeders
TTV Versieck
Fam. Janssens Retie
TTV Vandakker
8
Berketrekkers T
York TOW
TOWC Schijf
Hagmölltrekkers
TTV Versieck
Fam. Janssens Retie
TTV Vandakker
Holland TOW
9
Mersch Gebroeders
Berketrekkers T
York TOW
TOWC Schijf
Fam. Janssens Retie
TTV Vandakker
Holland TOW
Hagmölltrekkers

(Voor)ronden

  1. Berketrekkers T
  2. Fam. Janssens Retie
  3. Hagmölltrekkers
  4. Holland TOW
  5. TOWC Schijf
  6. TTV Vandakker
  7. York TOW
  8. Mersch Gebroeders
  9. TTV Versieck

Gevorderd

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADe Brugse Highlanders6 pers13030333015
BDe Galliërs 550550 kg80000333110
CYoung Highlanders6 pers03301333319
DDe Galliërs6 pers00333333119
EGroene kring oost pajo553 kg13310333319
FTTV Versieck 2522 kg1000000000
GMersch Gezusters8 pers0000003104
HBerketrekkers V548 kg0000003104
ISchijf8 pers03101033314
1
De Galliërs 550
Young Highlanders
De Galliërs
Groene kring oost pajo
Schijf
Berketrekkers V
Mersch Gezusters
TTV Versieck 2
2
De Brugse Highlanders
De Galliërs 550
Young Highlanders
De Galliërs
Berketrekkers V
Mersch Gezusters
TTV Versieck 2
Groene kring oost pajo
3
Schijf
De Brugse Highlanders
De Galliërs 550
Young Highlanders
Mersch Gezusters
TTV Versieck 2
Groene kring oost pajo
De Galliërs
4
Berketrekkers V
Schijf
De Brugse Highlanders
De Galliërs 550
TTV Versieck 2
Groene kring oost pajo
De Galliërs
Young Highlanders
5
Mersch Gezusters
Berketrekkers V
Schijf
De Brugse Highlanders
Groene kring oost pajo
De Galliërs
Young Highlanders
De Galliërs 550
6
TTV Versieck 2
Mersch Gezusters
Berketrekkers V
Schijf
De Galliërs
Young Highlanders
De Galliërs 550
De Brugse Highlanders
7
Groene kring oost pajo
TTV Versieck 2
Mersch Gezusters
Berketrekkers V
Young Highlanders
De Galliërs 550
De Brugse Highlanders
Schijf
8
De Galliërs
Groene kring oost pajo
TTV Versieck 2
Mersch Gezusters
De Galliërs 550
De Brugse Highlanders
Schijf
Berketrekkers V
9
Young Highlanders
De Galliërs
Groene kring oost pajo
TTV Versieck 2
De Brugse Highlanders
Schijf
Berketrekkers V
Mersch Gezusters

(Voor)ronden

  1. De Galliërs
  2. Young Highlanders
  3. Groene kring oost pajo
  4. De Brugse Highlanders
  5. Schijf
  6. De Galliërs 550
  7. Mersch Gezusters
  8. Berketrekkers V
  9. TTV Versieck 2

KLJ

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AKLJ meulebeke0333030315
BKLJ SIJSELE000300003
CKLJ Leffinge003300006
Dklj oostkamp000000000
EKLJ Lichtervelde0333330318
FKLJ Merkem003330009
GKLJ Vivenkapelle0333333321
Hklj waregem0033303012
1
KLJ meulebeke
KLJ SIJSELE
KLJ Leffinge
klj oostkamp
klj waregem
KLJ Vivenkapelle
KLJ Merkem
KLJ Lichtervelde
2
KLJ Vivenkapelle
KLJ meulebeke
KLJ SIJSELE
KLJ Leffinge
klj waregem
KLJ Merkem
KLJ Lichtervelde
klj oostkamp
3
KLJ Merkem
KLJ Vivenkapelle
KLJ meulebeke
KLJ SIJSELE
klj waregem
KLJ Lichtervelde
klj oostkamp
KLJ Leffinge
4
KLJ Lichtervelde
KLJ Merkem
KLJ Vivenkapelle
KLJ meulebeke
klj waregem
klj oostkamp
KLJ Leffinge
KLJ SIJSELE
5
klj oostkamp
KLJ Lichtervelde
KLJ Merkem
KLJ Vivenkapelle
klj waregem
KLJ Leffinge
KLJ SIJSELE
KLJ meulebeke
6
KLJ Leffinge
klj oostkamp
KLJ Lichtervelde
KLJ Merkem
klj waregem
KLJ SIJSELE
KLJ meulebeke
KLJ Vivenkapelle
7
KLJ SIJSELE
KLJ Leffinge
klj oostkamp
KLJ Lichtervelde
klj waregem
KLJ meulebeke
KLJ Vivenkapelle
KLJ Merkem

(Voor)ronden

  1. KLJ Vivenkapelle
  2. KLJ Lichtervelde
  3. KLJ meulebeke
  4. klj waregem
  5. KLJ Merkem
  6. KLJ Leffinge
  7. KLJ SIJSELE
  8. klj oostkamp

Gelegenheidsploegen (A)

Ploeg WaABCDEFTOT
ATuintje Willems(Gel)6 pers03333315
BOC Eeclo 2(oc )518 kg0000000
Cteam Thai Chang(Rec)7 pers0030003
DAH Oudenaarde(Gel)7 pers0033039
EVelde Vets(Gel)7 pers00333312
FOC sijsele one(oc )6 pers0033006
1
Tuintje Willems(Gel)
OC Eeclo 2(oc )
team Thai Chang(Rec)
OC sijsele one(oc )
Velde Vets(Gel)
AH Oudenaarde(Gel)
2
Velde Vets(Gel)
Tuintje Willems(Gel)
OC Eeclo 2(oc )
OC sijsele one(oc )
AH Oudenaarde(Gel)
team Thai Chang(Rec)
3
AH Oudenaarde(Gel)
Velde Vets(Gel)
Tuintje Willems(Gel)
OC sijsele one(oc )
team Thai Chang(Rec)
OC Eeclo 2(oc )
4
team Thai Chang(Rec)
AH Oudenaarde(Gel)
Velde Vets(Gel)
OC sijsele one(oc )
OC Eeclo 2(oc )
Tuintje Willems(Gel)
5
OC Eeclo 2(oc )
team Thai Chang(Rec)
AH Oudenaarde(Gel)
OC sijsele one(oc )
Tuintje Willems(Gel)
Velde Vets(Gel)

(Voor)ronden

  1. Tuintje Willems(Gel)
  2. Velde Vets(Gel)
  3. AH Oudenaarde(Gel)
  4. OC sijsele one(oc )
  5. team Thai Chang(Rec)
  6. OC Eeclo 2(oc )

Gelegenheidsploegen (B)

Ploeg WaABCDEFTOT
ARTS transport(Gel)0000000
BThe Pink Boots(Gel)9 pers03333012
COC sijsele two(oc )6 pers0303107
Dde vliegemeppers(Gel)6 pers0300003
EOC Eeclo(oc )6 pers0301307
FThe Black Wolves(Rec)6 pers03333315
1
RTS transport(Gel)
The Pink Boots(Gel)
OC sijsele two(oc )
The Black Wolves(Rec)
OC Eeclo(oc )
de vliegemeppers(Gel)
2
OC Eeclo(oc )
RTS transport(Gel)
The Pink Boots(Gel)
The Black Wolves(Rec)
de vliegemeppers(Gel)
OC sijsele two(oc )
3
de vliegemeppers(Gel)
OC Eeclo(oc )
RTS transport(Gel)
The Black Wolves(Rec)
OC sijsele two(oc )
The Pink Boots(Gel)
4
OC sijsele two(oc )
de vliegemeppers(Gel)
OC Eeclo(oc )
The Black Wolves(Rec)
The Pink Boots(Gel)
RTS transport(Gel)
5
The Pink Boots(Gel)
OC sijsele two(oc )
de vliegemeppers(Gel)
The Black Wolves(Rec)
RTS transport(Gel)
OC Eeclo(oc )

(Voor)ronden

  1. The Black Wolves(Rec)
  2. The Pink Boots(Gel)
  3. OC Eeclo(oc )
  4. OC sijsele two(oc )
  5. de vliegemeppers(Gel)
  6. RTS transport(Gel)

Extra partijen

KF gelegenheids Tuintje Willems(Gel)
The Pink Boots(Gel)
KF gelegenheids OC sijsele two(oc )
Velde Vets(Gel)
Brons gelegenheids Tuintje Willems(Gel)
OC sijsele two(oc )
Finale gelegenheids The Pink Boots(Gel)
Velde Vets(Gel)
Finale recreanten The Black Wolves(Rec)
team Thai Chang(Rec)
Finale KLJ KLJ Vivenkapelle
KLJ Lichtervelde
Finale Gevorderden De Galliërs
Young Highlanders
Finale Getrainden Berketrekkers T
Fam. Janssens Retie
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd320.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=320&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be