Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A525 Fam. Janssens BC 000000000
B506 Fam. Janssens0333333321
C521 Vikingen0303310010
D501 Berketrekkers0300331010
EMixt030000003
F507 Galliers030103018
G514 Mertensmannen0303133013
H510 Boerekes0303331316
1
525 Fam. Janssens BC
506 Fam. Janssens
521 Vikingen
501 Berketrekkers
Mixt
507 Galliers
514 Mertensmannen
510 Boerekes
2
507 Galliers
525 Fam. Janssens BC
506 Fam. Janssens
521 Vikingen
Mixt
514 Mertensmannen
510 Boerekes
501 Berketrekkers
3
514 Mertensmannen
507 Galliers
525 Fam. Janssens BC
506 Fam. Janssens
Mixt
510 Boerekes
501 Berketrekkers
521 Vikingen
4
510 Boerekes
514 Mertensmannen
507 Galliers
525 Fam. Janssens BC
Mixt
501 Berketrekkers
521 Vikingen
506 Fam. Janssens
5
501 Berketrekkers
510 Boerekes
514 Mertensmannen
507 Galliers
Mixt
521 Vikingen
506 Fam. Janssens
525 Fam. Janssens BC
6
521 Vikingen
501 Berketrekkers
510 Boerekes
514 Mertensmannen
Mixt
506 Fam. Janssens
525 Fam. Janssens BC
507 Galliers
7
506 Fam. Janssens
521 Vikingen
501 Berketrekkers
510 Boerekes
Mixt
525 Fam. Janssens BC
507 Galliers
514 Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. 506 Fam. Janssens
  2. 510 Boerekes
  3. 514 Mertensmannen
  4. 521 Vikingen
  5. 501 Berketrekkers
  6. 507 Galliers
  7. Mixt
  8. 525 Fam. Janssens BC

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A230 Fam. Janssens00010333010
B405 Mertensmannen03010333013
C228 Fam. Janssens03331333019
D220 Noormannen0110033109
E718 Jagersrust03313333019
F208 Bosapen0000001001
G203 Mertensmannen0000001001
H404 Galliers0000103307
I426 Fam. Janssens03333333324
1
230 Fam. Janssens
405 Mertensmannen
228 Fam. Janssens
220 Noormannen
718 Jagersrust
208 Bosapen
203 Mertensmannen
404 Galliers
2
426 Fam. Janssens
230 Fam. Janssens
405 Mertensmannen
228 Fam. Janssens
208 Bosapen
203 Mertensmannen
404 Galliers
220 Noormannen
3
718 Jagersrust
426 Fam. Janssens
230 Fam. Janssens
405 Mertensmannen
203 Mertensmannen
404 Galliers
220 Noormannen
228 Fam. Janssens
4
208 Bosapen
718 Jagersrust
426 Fam. Janssens
230 Fam. Janssens
404 Galliers
220 Noormannen
228 Fam. Janssens
405 Mertensmannen
5
203 Mertensmannen
208 Bosapen
718 Jagersrust
426 Fam. Janssens
220 Noormannen
228 Fam. Janssens
405 Mertensmannen
230 Fam. Janssens
6
404 Galliers
203 Mertensmannen
208 Bosapen
718 Jagersrust
228 Fam. Janssens
405 Mertensmannen
230 Fam. Janssens
426 Fam. Janssens
7
220 Noormannen
404 Galliers
203 Mertensmannen
208 Bosapen
405 Mertensmannen
230 Fam. Janssens
426 Fam. Janssens
718 Jagersrust
8
228 Fam. Janssens
220 Noormannen
404 Galliers
203 Mertensmannen
230 Fam. Janssens
426 Fam. Janssens
718 Jagersrust
208 Bosapen
9
405 Mertensmannen
228 Fam. Janssens
220 Noormannen
404 Galliers
426 Fam. Janssens
718 Jagersrust
208 Bosapen
203 Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. 426 Fam. Janssens
  2. 718 Jagersrust
  3. 228 Fam. Janssens
  4. 405 Mertensmannen
  5. 230 Fam. Janssens
  6. 220 Noormannen
  7. 404 Galliers
  8. 203 Mertensmannen
  9. 208 Bosapen

Recreanten

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ABosapen000330107
BDe Boerekes J0313333319
CLe Jolliekes D0313303013
DRuitershof000030306
EMookerinnekes D000000303
FWitte Nol0303333318
GAntwerp Warriors010000034
HMookers0303330012
1
Bosapen
De Boerekes J
Le Jolliekes D
Ruitershof
Mookerinnekes D
Witte Nol
Antwerp Warriors
Mookers
2
Witte Nol
Bosapen
De Boerekes J
Le Jolliekes D
Mookerinnekes D
Antwerp Warriors
Mookers
Ruitershof
3
Antwerp Warriors
Witte Nol
Bosapen
De Boerekes J
Mookerinnekes D
Mookers
Ruitershof
Le Jolliekes D
4
Mookers
Antwerp Warriors
Witte Nol
Bosapen
Mookerinnekes D
Ruitershof
Le Jolliekes D
De Boerekes J
5
Ruitershof
Mookers
Antwerp Warriors
Witte Nol
Mookerinnekes D
Le Jolliekes D
De Boerekes J
Bosapen
6
Le Jolliekes D
Ruitershof
Mookers
Antwerp Warriors
Mookerinnekes D
De Boerekes J
Bosapen
Witte Nol
7
De Boerekes J
Le Jolliekes D
Ruitershof
Mookers
Mookerinnekes D
Bosapen
Witte Nol
Antwerp Warriors

(Voor)ronden

  1. De Boerekes J
  2. Witte Nol
  3. Le Jolliekes D
  4. Mookers
  5. Bosapen
  6. Ruitershof
  7. Antwerp Warriors
  8. Mookerinnekes D
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd2.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=2&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be