Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competie Kalmthout

Voormiddag

Ploeg WaABCDEFGTOT
A528 Grasgrieten586 kg11001002
B527 Galliërs560 kg01003037
C529 Elektrotrekkers560 kg133333318
D503 Fam. Janssens598 kg233030312
E542 Galliërs 2443 kg01000012
F508 powerrangers133033315
G501 Berketrekkers595 kg03000104
1
501 Berketrekkers
508 powerrangers
503 Fam. Janssens
528 Grasgrieten
503 Fam. Janssens
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
527 Galliërs
529 Elektrotrekkers
542 Galliërs 2
527 Galliërs
501 Berketrekkers
542 Galliërs 2
528 Grasgrieten
2
503 Fam. Janssens
501 Berketrekkers
528 Grasgrieten
503 Fam. Janssens
527 Galliërs
528 Grasgrieten
501 Berketrekkers
527 Galliërs
508 powerrangers
542 Galliërs 2
529 Elektrotrekkers
542 Galliërs 2
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
3
528 Grasgrieten
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
528 Grasgrieten
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
501 Berketrekkers
503 Fam. Janssens
527 Galliërs
542 Galliërs 2
501 Berketrekkers
503 Fam. Janssens
527 Galliërs
542 Galliërs 2

(Voor)ronden

  1. 529 Elektrotrekkers
  2. 508 powerrangers
  3. 503 Fam. Janssens
  4. 527 Galliërs
  5. 501 Berketrekkers
  6. 542 Galliërs 2
  7. 528 Grasgrieten

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJTOT
A319 powerrangers00003330009
B315 Jagersrust033033300015
C312 Mertensmannen614 kg430333310016
D340 TOWC Schijf033033300015
E307 Vandakker621 kg10000100001
F316 Elektrotrekkers667 kg00000100001
G325 Berketrekkers730 kg10000330006
H332 Fam. Janssens 3708 kg033133330019
I306 Fam. Janssens 2699 kg033333333024
J305 Fam. Janssens617 kg033333333327
1
305 Fam. Janssens
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
340 TOWC Schijf
307 Vandakker
319 powerrangers
306 Fam. Janssens 2
332 Fam. Janssens 3
325 Berketrekkers
316 Elektrotrekkers
2
305 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 Berketrekkers
312 Mertensmannen
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
332 Fam. Janssens 3
315 Jagersrust
316 Elektrotrekkers
340 TOWC Schijf
3
332 Fam. Janssens 3
306 Fam. Janssens 2
316 Elektrotrekkers
307 Vandakker
340 TOWC Schijf
305 Fam. Janssens
325 Berketrekkers
319 powerrangers
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
4
305 Fam. Janssens
316 Elektrotrekkers
307 Vandakker
319 powerrangers
312 Mertensmannen
325 Berketrekkers
332 Fam. Janssens 3
306 Fam. Janssens 2
340 TOWC Schijf
315 Jagersrust
5
316 Elektrotrekkers
307 Vandakker
332 Fam. Janssens 3
306 Fam. Janssens 2
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
325 Berketrekkers
340 TOWC Schijf
312 Mertensmannen
315 Jagersrust
6
307 Vandakker
340 TOWC Schijf
325 Berketrekkers
315 Jagersrust
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
316 Elektrotrekkers
312 Mertensmannen
332 Fam. Janssens 3
306 Fam. Janssens 2
7
305 Fam. Janssens
307 Vandakker
316 Elektrotrekkers
325 Berketrekkers
332 Fam. Janssens 3
340 TOWC Schijf
312 Mertensmannen
315 Jagersrust
319 powerrangers
306 Fam. Janssens 2
8
305 Fam. Janssens
315 Jagersrust
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
332 Fam. Janssens 3
312 Mertensmannen
340 TOWC Schijf
319 powerrangers
316 Elektrotrekkers
325 Berketrekkers
9
305 Fam. Janssens
312 Mertensmannen
340 TOWC Schijf
307 Vandakker
316 Elektrotrekkers
315 Jagersrust
319 powerrangers
306 Fam. Janssens 2
332 Fam. Janssens 3
325 Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. 305 Fam. Janssens
  2. 306 Fam. Janssens 2
  3. 332 Fam. Janssens 3
  4. 312 Mertensmannen
  5. 340 TOWC Schijf
  6. 315 Jagersrust
  7. 319 powerrangers
  8. 325 Berketrekkers
  9. 316 Elektrotrekkers
  10. 307 Vandakker

ongetrainde ploegen

Ploeg WaABCDEFTOT
AMersch Gezusters03301310
Bboerekes3030014
CRita Hovink fanclub0000000
DMersch Gebroeders03333315
EElectrotrekkers11330310
FJanssens0013004
1
Mersch Gezusters
Electrotrekkers
Rita Hovink fanclub
Janssens
boerekes
Mersch Gebroeders
2
Electrotrekkers
Mersch Gezusters
boerekes
Janssens
Mersch Gebroeders
Rita Hovink fanclub
3
Janssens
Electrotrekkers
Mersch Gezusters
Mersch Gebroeders
Rita Hovink fanclub
boerekes
4
Janssens
Mersch Gebroeders
Electrotrekkers
Rita Hovink fanclub
boerekes
Mersch Gezusters
5
boerekes
Mersch Gezusters
Electrotrekkers
Janssens
Rita Hovink fanclub
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. Mersch Gezusters
  3. Electrotrekkers
  4. Janssens
  5. boerekes
  6. Rita Hovink fanclub

Extra partijen

Halve Finale 305 Fam. Janssens
312 Mertensmannen
Halve Finale 306 Fam. Janssens 2
332 Fam. Janssens 3
Brons Finale 312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens 2
Finale 332 Fam. Janssens 3
305 Fam. Janssens
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd278.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=278&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be