Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Open Beker v Vlaanderen

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHIJKLMTOT
A't Parochiebladje531 kg10000000000000
BTTV De Berketrekkers549 kg130330000300012
CHolland TOW 550 (UK)549 kg033333333333336
DElektrotrekkers8 pers03003010010008
ELCS (UK)6 pers23000000000003
FTTV Vandakker529 kg333033331333331
GTTC Wieme7 pers033013010103015
HHagmolltrekkers (NL)6 pers133033010301017
ITTV Mertensmannen6 pers833033133303025
JDe Stove6 pers130013010033014
KTTV Fam. Janssens6 pers233033033301022
LTTV Versieck 17 pers033033001001014
MHolland TOW Mix (UK)539 kg033033033333330
1
TTV De Berketrekkers
Holland TOW 550 (UK)
Elektrotrekkers
LCS (UK)
TTV Vandakker
TTC Wieme
Holland TOW Mix (UK)
TTV Versieck 1
TTV Fam. Janssens
De Stove
TTV Mertensmannen
Hagmolltrekkers (NL)
2
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW 550 (UK)
Elektrotrekkers
LCS (UK)
TTV Vandakker
TTV Versieck 1
TTV Fam. Janssens
De Stove
TTV Mertensmannen
Hagmolltrekkers (NL)
TTC Wieme
3
Holland TOW Mix (UK)
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW 550 (UK)
Elektrotrekkers
LCS (UK)
TTV Fam. Janssens
De Stove
TTV Mertensmannen
Hagmolltrekkers (NL)
TTC Wieme
TTV Vandakker
4
TTV Versieck 1
Holland TOW Mix (UK)
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW 550 (UK)
Elektrotrekkers
De Stove
TTV Mertensmannen
Hagmolltrekkers (NL)
TTC Wieme
TTV Vandakker
LCS (UK)
5
TTV Fam. Janssens
TTV Versieck 1
Holland TOW Mix (UK)
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Holland TOW 550 (UK)
TTV Mertensmannen
Hagmolltrekkers (NL)
TTC Wieme
TTV Vandakker
LCS (UK)
Elektrotrekkers
6
De Stove
TTV Fam. Janssens
TTV Versieck 1
Holland TOW Mix (UK)
't Parochiebladje
TTV De Berketrekkers
Hagmolltrekkers (NL)
TTC Wieme
TTV Vandakker
LCS (UK)
Elektrotrekkers
Holland TOW 550 (UK)
7
TTV Mertensmannen
De Stove
TTV Fam. Janssens
TTV Versieck 1
Holland TOW Mix (UK)
't Parochiebladje
TTC Wieme
TTV Vandakker
LCS (UK)
Elektrotrekkers
Holland TOW 550 (UK)
TTV De Berketrekkers
8
Hagmolltrekkers (NL)
TTV Mertensmannen
De Stove
TTV Fam. Janssens
TTV Versieck 1
Holland TOW Mix (UK)
TTV Vandakker
LCS (UK)
Elektrotrekkers
Holland TOW 550 (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
9
TTC Wieme
Hagmolltrekkers (NL)
TTV Mertensmannen
De Stove
TTV Fam. Janssens
TTV Versieck 1
LCS (UK)
Elektrotrekkers
Holland TOW 550 (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
Holland TOW Mix (UK)
10
TTV Vandakker
TTC Wieme
Hagmolltrekkers (NL)
TTV Mertensmannen
De Stove
TTV Fam. Janssens
Elektrotrekkers
Holland TOW 550 (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
Holland TOW Mix (UK)
TTV Versieck 1
11
LCS (UK)
TTV Vandakker
TTC Wieme
Hagmolltrekkers (NL)
TTV Mertensmannen
De Stove
Holland TOW 550 (UK)
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
Holland TOW Mix (UK)
TTV Versieck 1
TTV Fam. Janssens
12
Elektrotrekkers
LCS (UK)
TTV Vandakker
TTC Wieme
Hagmolltrekkers (NL)
TTV Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje
Holland TOW Mix (UK)
TTV Versieck 1
TTV Fam. Janssens
De Stove
13
Holland TOW 550 (UK)
Elektrotrekkers
LCS (UK)
TTV Vandakker
TTC Wieme
Hagmolltrekkers (NL)
't Parochiebladje
Holland TOW Mix (UK)
TTV Versieck 1
TTV Fam. Janssens
De Stove
TTV Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. Holland TOW 550 (UK)
  2. TTV Vandakker
  3. Holland TOW Mix (UK)
  4. TTV Mertensmannen
  5. TTV Fam. Janssens
  6. Hagmolltrekkers (NL)
  7. TTC Wieme
  8. De Stove
  9. TTV Versieck 1
  10. TTV De Berketrekkers
  11. Elektrotrekkers
  12. LCS (UK)
  13. 't Parochiebladje

Gevorderde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ATTV Versieck0030033110
BDe Demarreurs6 pers0331033316
CTTV Jeugd Janssens 4525 kg000000000
DMersch Gezusters9 pers0313033316
EMersch Gebroeders6 pers0333333321
FDe Bougiekes9 pers200300339
GElectrotrekkers6 pers000300003
HDe Rukkers6 pers010300037
1
TTV Versieck
De Demarreurs
TTV Jeugd Janssens 4
Mersch Gezusters
De Rukkers
Electrotrekkers
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
2
Electrotrekkers
TTV Versieck
De Demarreurs
TTV Jeugd Janssens 4
De Rukkers
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
Mersch Gezusters
3
De Bougiekes
Electrotrekkers
TTV Versieck
De Demarreurs
De Rukkers
Mersch Gebroeders
Mersch Gezusters
TTV Jeugd Janssens 4
4
Mersch Gebroeders
De Bougiekes
Electrotrekkers
TTV Versieck
De Rukkers
Mersch Gezusters
TTV Jeugd Janssens 4
De Demarreurs
5
Mersch Gezusters
Mersch Gebroeders
De Bougiekes
Electrotrekkers
De Rukkers
TTV Jeugd Janssens 4
De Demarreurs
TTV Versieck
6
TTV Jeugd Janssens 4
Mersch Gezusters
Mersch Gebroeders
De Bougiekes
De Rukkers
De Demarreurs
TTV Versieck
Electrotrekkers
7
De Demarreurs
TTV Jeugd Janssens 4
Mersch Gezusters
Mersch Gebroeders
De Rukkers
TTV Versieck
Electrotrekkers
De Bougiekes

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. De Demarreurs
  3. Mersch Gezusters
  4. TTV Versieck
  5. De Bougiekes
  6. De Rukkers
  7. Electrotrekkers
  8. TTV Jeugd Janssens 4

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHIJKTOT
AMersch verrefamilie03303330318
BFeesend Beert00331330114
CKLJ Lichtervelde 20000001001
DDe Dolle Koeien00300103310
EBeveren aan den ijzer03033330318
Fttv schijf0013300007
GD(evelopment)575 kg00031303111
HKLJ Veurne0001030307
IKLJ Lichtervelde03333333324
JKSA Sijsele499 kg0030000003
KKLJ Waregem01303130314
1
Feesend Beert
KLJ Lichtervelde 2
De Dolle Koeien
Beveren aan den ijzer
ttv schijf
KLJ Waregem
KSA Sijsele
KLJ Lichtervelde
KLJ Veurne
D(evelopment)
2
Mersch verrefamilie
Feesend Beert
KLJ Lichtervelde 2
De Dolle Koeien
Beveren aan den ijzer
KSA Sijsele
KLJ Lichtervelde
KLJ Veurne
D(evelopment)
ttv schijf
3
KLJ Waregem
Mersch verrefamilie
Feesend Beert
KLJ Lichtervelde 2
De Dolle Koeien
KLJ Lichtervelde
KLJ Veurne
D(evelopment)
ttv schijf
Beveren aan den ijzer
4
KSA Sijsele
KLJ Waregem
Mersch verrefamilie
Feesend Beert
KLJ Lichtervelde 2
KLJ Veurne
D(evelopment)
ttv schijf
Beveren aan den ijzer
De Dolle Koeien
5
KLJ Lichtervelde
Mersch verrefamilie
KSA Sijsele
KLJ Waregem
Beveren aan den ijzer
Feesend Beert
De Dolle Koeien
KLJ Lichtervelde 2
6
KLJ Veurne
KLJ Lichtervelde
ttv schijf
D(evelopment)
KSA Sijsele
Feesend Beert
Mersch verrefamilie
De Dolle Koeien
KLJ Lichtervelde 2
KLJ Waregem
7
ttv schijf
Beveren aan den ijzer
D(evelopment)
KLJ Veurne
KLJ Lichtervelde
Feesend Beert
KLJ Lichtervelde 2
Mersch verrefamilie
KLJ Waregem
KSA Sijsele
8
De Dolle Koeien
Beveren aan den ijzer
ttv schijf
D(evelopment)
KLJ Veurne
Feesend Beert
Mersch verrefamilie
KLJ Waregem
KSA Sijsele
KLJ Lichtervelde
9
KLJ Lichtervelde 2
De Dolle Koeien
Beveren aan den ijzer
ttv schijf
D(evelopment)
Mersch verrefamilie
KLJ Waregem
KSA Sijsele
KLJ Lichtervelde
KLJ Veurne

(Voor)ronden

  1. KLJ Lichtervelde
  2. Beveren aan den ijzer
  3. Mersch verrefamilie
  4. Feesend Beert
  5. KLJ Waregem
  6. D(evelopment)
  7. De Dolle Koeien
  8. KLJ Veurne
  9. ttv schijf
  10. KSA Sijsele
  11. KLJ Lichtervelde 2

Gelegenheidsploegen 6tal/mixed

Ploeg WaABCDEFGTOT
AChiro Karreveld033133316
BKLJ VivenKapelle003033312
CAlberto H. Oudenaarde00000000
DBrugse Zotn RugbyClub013333316
EOC Eeklo535 kg00030306
FKLJ Sijsele00030003
GOC Eeklo 200030339
1
KLJ VivenKapelle
Alberto H. Oudenaarde
Brugse Zotn RugbyClub
OC Eeklo 2
KLJ Sijsele
OC Eeklo
2
Chiro Karreveld
KLJ VivenKapelle
Alberto H. Oudenaarde
KLJ Sijsele
OC Eeklo
Brugse Zotn RugbyClub
3
OC Eeklo 2
Chiro Karreveld
KLJ VivenKapelle
OC Eeklo
Brugse Zotn RugbyClub
Alberto H. Oudenaarde
4
KLJ Sijsele
OC Eeklo 2
Chiro Karreveld
Brugse Zotn RugbyClub
Alberto H. Oudenaarde
KLJ VivenKapelle
5
OC Eeklo
KLJ Sijsele
OC Eeklo 2
Alberto H. Oudenaarde
KLJ VivenKapelle
Chiro Karreveld
6
Brugse Zotn RugbyClub
OC Eeklo
KLJ Sijsele
KLJ VivenKapelle
Chiro Karreveld
OC Eeklo 2
7
Alberto H. Oudenaarde
Brugse Zotn RugbyClub
OC Eeklo
Chiro Karreveld
OC Eeklo 2
KLJ Sijsele

(Voor)ronden

  1. Chiro Karreveld
  2. Brugse Zotn RugbyClub
  3. KLJ VivenKapelle
  4. OC Eeklo 2
  5. OC Eeklo
  6. KLJ Sijsele
  7. Alberto H. Oudenaarde

Extra partijen

Brons Finale Getraind TTV Mertensmannen
Holland TOW Mix (UK)
Finale Getraind TTV Vandakker
Holland TOW 550 (UK)
Brons Finale Gevorderd TTV Versieck
Mersch Gezusters
Finale Gevorderd De Demarreurs
Mersch Gebroeders
Brons Finale Recreant Feesend Beert
Mersch verrefamilie
Finale Reacreant Beveren aan den ijzer
KLJ Lichtervelde
Brons Finale Gelegeheidsploegen OC Eeklo 2
KLJ VivenKapelle
Finale Gelegeheidsploegen Brugse Zotn RugbyClub
Chiro Karreveld
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd260.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=260&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be