Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie Powerrangers

Voormiddag

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A503 Fam. Janssens498 kg000030003
B511 Mertensmannen475 kg0303333015
C508 powerrangers500 kg0333333321
D529 Elektrotrekkers500 kg1300333113
Ebc Grasgrieten000003104
F518 TTV Versieck550 kg030000003
G509 Boerekes492 kg130001307
H501 Berketrekkers484 kg0330133316
1
503 Fam. Janssens
511 Mertensmannen
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
501 Berketrekkers
509 Boerekes
518 TTV Versieck
bc Grasgrieten
2
509 Boerekes
503 Fam. Janssens
511 Mertensmannen
508 powerrangers
501 Berketrekkers
518 TTV Versieck
bc Grasgrieten
529 Elektrotrekkers
3
518 TTV Versieck
509 Boerekes
503 Fam. Janssens
511 Mertensmannen
501 Berketrekkers
bc Grasgrieten
529 Elektrotrekkers
508 powerrangers
4
bc Grasgrieten
518 TTV Versieck
509 Boerekes
503 Fam. Janssens
501 Berketrekkers
529 Elektrotrekkers
508 powerrangers
511 Mertensmannen
5
529 Elektrotrekkers
bc Grasgrieten
518 TTV Versieck
509 Boerekes
501 Berketrekkers
508 powerrangers
511 Mertensmannen
503 Fam. Janssens
6
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
bc Grasgrieten
518 TTV Versieck
501 Berketrekkers
511 Mertensmannen
503 Fam. Janssens
509 Boerekes
7
511 Mertensmannen
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
bc Grasgrieten
501 Berketrekkers
503 Fam. Janssens
509 Boerekes
518 TTV Versieck

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers
  2. 501 Berketrekkers
  3. 511 Mertensmannen
  4. 529 Elektrotrekkers
  5. 509 Boerekes
  6. bc Grasgrieten
  7. 518 TTV Versieck
  8. 503 Fam. Janssens

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A312 Mertensmannen620 kg73033001313
B307 Vandakker615 kg1003300039
C306 Fam. Janssens 2619 kg03333331322
D334 TTV Versieck714 kg0000000011
E336 powerrangers665 kg0000300036
F325 Berketrekkers701 kg23303300315
G315 Jagersrust709 kg33303331319
H305 Fam. Janssens620 kg31313331318
I316 TTV Elektrotrekker645 kg1000100001
1
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
334 TTV Versieck
336 powerrangers
316 TTV Elektrotrekker
305 Fam. Janssens
315 Jagersrust
325 Berketrekkers
2
312 Mertensmannen
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
334 TTV Versieck
305 Fam. Janssens
315 Jagersrust
325 Berketrekkers
336 powerrangers
3
316 TTV Elektrotrekker
312 Mertensmannen
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
315 Jagersrust
325 Berketrekkers
336 powerrangers
334 TTV Versieck
4
305 Fam. Janssens
316 TTV Elektrotrekker
312 Mertensmannen
307 Vandakker
325 Berketrekkers
336 powerrangers
334 TTV Versieck
306 Fam. Janssens 2
5
315 Jagersrust
305 Fam. Janssens
316 TTV Elektrotrekker
312 Mertensmannen
336 powerrangers
334 TTV Versieck
306 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
6
325 Berketrekkers
315 Jagersrust
305 Fam. Janssens
316 TTV Elektrotrekker
334 TTV Versieck
306 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
312 Mertensmannen
7
336 powerrangers
325 Berketrekkers
315 Jagersrust
305 Fam. Janssens
306 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
312 Mertensmannen
316 TTV Elektrotrekker
8
334 TTV Versieck
336 powerrangers
325 Berketrekkers
315 Jagersrust
307 Vandakker
312 Mertensmannen
316 TTV Elektrotrekker
305 Fam. Janssens
9
306 Fam. Janssens 2
334 TTV Versieck
336 powerrangers
325 Berketrekkers
312 Mertensmannen
316 TTV Elektrotrekker
305 Fam. Janssens
315 Jagersrust

(Voor)ronden

  1. 306 Fam. Janssens 2
  2. 315 Jagersrust
  3. 305 Fam. Janssens
  4. 325 Berketrekkers
  5. 312 Mertensmannen
  6. 307 Vandakker
  7. 336 powerrangers
  8. 334 TTV Versieck
  9. 316 TTV Elektrotrekker

Jeugd Dames

Ploeg WaABCDEFTOT
AVandakker Jeugd0003137
B20/21 04 trekke wezel03033312
CTTV Den Barak03333315
DKlj brecht dames0000303
E13april pintelierebal0100001
Fboeremiekes0000336
1
Vandakker Jeugd
20/21 04 trekke wezel
TTV Den Barak
boeremiekes
13april pintelierebal
Klj brecht dames
2
13april pintelierebal
Vandakker Jeugd
20/21 04 trekke wezel
boeremiekes
Klj brecht dames
TTV Den Barak
3
Klj brecht dames
13april pintelierebal
Vandakker Jeugd
boeremiekes
TTV Den Barak
20/21 04 trekke wezel
4
TTV Den Barak
Klj brecht dames
13april pintelierebal
boeremiekes
20/21 04 trekke wezel
Vandakker Jeugd
5
20/21 04 trekke wezel
TTV Den Barak
Klj brecht dames
boeremiekes
Vandakker Jeugd
13april pintelierebal

(Voor)ronden

  1. TTV Den Barak
  2. 20/21 04 trekke wezel
  3. Vandakker Jeugd
  4. boeremiekes
  5. Klj brecht dames
  6. 13april pintelierebal

Recr Heren en mix

Ploeg WaABCDEFGHTOT
Anummer 3000003003
Bden overschot0330331316
CVandakker Heren130033009
DKlj brecht bekant0333333321
EKlj brecht jongens 2030000003
Fboerekracht000003003
GKlj brecht jongens0313033316
HVersieck0303033012
1
nummer 3
den overschot
Vandakker Heren
Klj brecht bekant
Versieck
Klj brecht jongens
boerekracht
Klj brecht jongens 2
2
Klj brecht jongens
nummer 3
den overschot
Vandakker Heren
Versieck
boerekracht
Klj brecht jongens 2
Klj brecht bekant
3
boerekracht
Klj brecht jongens
nummer 3
den overschot
Versieck
Klj brecht jongens 2
Klj brecht bekant
Vandakker Heren
4
Klj brecht jongens 2
boerekracht
Klj brecht jongens
nummer 3
Versieck
Klj brecht bekant
Vandakker Heren
den overschot
5
Klj brecht bekant
Klj brecht jongens 2
boerekracht
Klj brecht jongens
Versieck
Vandakker Heren
den overschot
nummer 3
6
Vandakker Heren
Klj brecht bekant
Klj brecht jongens 2
boerekracht
Versieck
den overschot
nummer 3
Klj brecht jongens
7
den overschot
Vandakker Heren
Klj brecht bekant
Klj brecht jongens 2
Versieck
nummer 3
Klj brecht jongens
boerekracht

(Voor)ronden

  1. Klj brecht bekant
  2. den overschot
  3. Klj brecht jongens
  4. Versieck
  5. Vandakker Heren
  6. nummer 3
  7. Klj brecht jongens 2
  8. boerekracht

Extra partijen

Halve Finale 306 Fam. Janssens 2
325 Berketrekkers
Halve Finale 315 Jagersrust
305 Fam. Janssens
Brons Finale 325 Berketrekkers
315 Jagersrust
Finale 305 Fam. Janssens
306 Fam. Janssens 2
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd252.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=252&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be