Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Belgisch Kampioenschap

Dames + Jeugd

Ploeg WaABCDETOT
ABerketrekkeres J0333110
BDe Joliekes D003003
CTTV Versieck D000000
DTTV Mertensmannen J003339
EDe Boerekes J013105
1
Berketrekkeres J
De Joliekes D
TTV Versieck D
TTV Mertensmannen J
2
De Boerekes J
TTV Versieck D
Berketrekkeres J
De Joliekes D
3
TTV Mertensmannen J
Berketrekkeres J
De Boerekes J
De Joliekes D
4
De Boerekes J
TTV Mertensmannen J
TTV Versieck D
Berketrekkeres J
5
De Joliekes D
TTV Versieck D
De Boerekes J
TTV Mertensmannen J

(Voor)ronden

  1. Berketrekkeres J
  2. TTV Mertensmannen J
  3. De Boerekes J
  4. De Joliekes D
  5. TTV Versieck D

heren 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADaltons0110300005
BTTC De Stove01103300311
CDe modesten0110300005
Dpony's03333303321
EVersieck 20000000000
FTTV Versieck03030310010
GSpivan03333313322
HFredotrans03330330015
ITTV VANDOORNE03030330315
1
Daltons
TTC De Stove
De modesten
pony's
Versieck 2
TTV Versieck
Spivan
Fredotrans
2
TTV VANDOORNE
Daltons
TTC De Stove
De modesten
TTV Versieck
Spivan
Fredotrans
pony's
3
Versieck 2
TTV VANDOORNE
Daltons
TTC De Stove
Spivan
Fredotrans
pony's
De modesten
4
TTV Versieck
Versieck 2
TTV VANDOORNE
Daltons
Fredotrans
pony's
De modesten
TTC De Stove
5
Spivan
TTV Versieck
Versieck 2
TTV VANDOORNE
pony's
De modesten
TTC De Stove
Daltons
6
Fredotrans
Spivan
TTV Versieck
Versieck 2
De modesten
TTC De Stove
Daltons
TTV VANDOORNE
7
pony's
Fredotrans
Spivan
TTV Versieck
TTC De Stove
Daltons
TTV VANDOORNE
Versieck 2
8
De modesten
pony's
Fredotrans
Spivan
Daltons
TTV VANDOORNE
Versieck 2
TTV Versieck
9
TTC De Stove
De modesten
pony's
Fredotrans
TTV VANDOORNE
Versieck 2
TTV Versieck
Spivan

(Voor)ronden

  1. Spivan
  2. pony's
  3. TTV VANDOORNE
  4. Fredotrans
  5. TTC De Stove
  6. TTV Versieck
  7. De modesten
  8. Daltons
  9. Versieck 2

heren 640

Ploeg WaABCDETOT
ATTV Mertensmannen000000
BDe Boerekes030104
CBerketrekkers0331310
DDe Galliers031138
EDe Modesten033006
1
TTV Mertensmannen
De Boerekes
Berketrekkers
De Galliers
2
De Modesten
Berketrekkers
TTV Mertensmannen
De Boerekes
3
De Galliers
TTV Mertensmannen
De Modesten
De Boerekes
4
De Modesten
De Galliers
Berketrekkers
TTV Mertensmannen
5
De Boerekes
Berketrekkers
De Modesten
De Galliers

(Voor)ronden

  1. Berketrekkers
  2. De Galliers
  3. De Modesten
  4. De Boerekes
  5. TTV Mertensmannen

Extra partijen

Kleine finale 6 tallen Fredotrans
Vandoorne
Finale 6 tallen Spivan
Pony`s
Kleine finale 8tal 640 Modesten
Boerekes
Finale 8tal 640 Berketrekkers
Galliers
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd22.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=22&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be