Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie Elektrotrekkers

Voormiddag

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A518 mix600 kg000311308
B501 Berketrekkers599 kg1313333016
C511 Mertensmannen558 kg3313133014
D529 Elektrotrekkers560 kg000011305
E528 Grasgrieten620 kg210113309
F524 powerrangers 2550 kg110010305
G503 Fam. Janssens563 kg000000000
H508 powerrangers534 kg5333333321
1
518 mix
501 Berketrekkers
511 Mertensmannen
529 Elektrotrekkers
508 powerrangers
503 Fam. Janssens
524 powerrangers 2
528 Grasgrieten
2
503 Fam. Janssens
518 mix
501 Berketrekkers
511 Mertensmannen
508 powerrangers
524 powerrangers 2
528 Grasgrieten
529 Elektrotrekkers
3
524 powerrangers 2
503 Fam. Janssens
518 mix
501 Berketrekkers
508 powerrangers
528 Grasgrieten
529 Elektrotrekkers
511 Mertensmannen
4
528 Grasgrieten
524 powerrangers 2
503 Fam. Janssens
518 mix
508 powerrangers
529 Elektrotrekkers
511 Mertensmannen
501 Berketrekkers
5
529 Elektrotrekkers
528 Grasgrieten
524 powerrangers 2
503 Fam. Janssens
508 powerrangers
511 Mertensmannen
501 Berketrekkers
518 mix
6
511 Mertensmannen
529 Elektrotrekkers
528 Grasgrieten
524 powerrangers 2
508 powerrangers
501 Berketrekkers
518 mix
503 Fam. Janssens
7
501 Berketrekkers
511 Mertensmannen
529 Elektrotrekkers
528 Grasgrieten
508 powerrangers
518 mix
503 Fam. Janssens
524 powerrangers 2

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers
  2. 501 Berketrekkers
  3. 511 Mertensmannen
  4. 528 Grasgrieten
  5. 518 mix
  6. 529 Elektrotrekkers
  7. 524 powerrangers 2
  8. 503 Fam. Janssens

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJKLTOT
A325 Berketrekkers690 kg13133331001321
B307 Vandakker655 kg1000100010035
C305 Fam. Janssens 2675 kg11333333010323
D336 powerrangers 2644 kg20303313000316
E310 Boerekes693 kg2010013100039
F313 Mertensmannen683 kg0030010001016
G334 Versieck8 pers00301030000310
H315 Jagersrust668 kg71300133011316
I312 Mertensmannen620 kg33133333311327
J306 Fam. Janssens614 kg93313313113123
K319 powerrangers680 kg21333333110324
L316 Elektrotrekkers665 kg2000001000102
1
325 Berketrekkers
307 Vandakker
305 Fam. Janssens 2
336 powerrangers 2
310 Boerekes
313 Mertensmannen
316 Elektrotrekkers
319 powerrangers
306 Fam. Janssens
312 Mertensmannen
315 Jagersrust
334 Versieck
2
319 powerrangers
325 Berketrekkers
307 Vandakker
305 Fam. Janssens 2
336 powerrangers 2
310 Boerekes
316 Elektrotrekkers
306 Fam. Janssens
312 Mertensmannen
315 Jagersrust
334 Versieck
313 Mertensmannen
3
306 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 Berketrekkers
307 Vandakker
305 Fam. Janssens 2
336 powerrangers 2
316 Elektrotrekkers
312 Mertensmannen
315 Jagersrust
334 Versieck
313 Mertensmannen
310 Boerekes
4
312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 Berketrekkers
307 Vandakker
305 Fam. Janssens 2
316 Elektrotrekkers
315 Jagersrust
334 Versieck
313 Mertensmannen
310 Boerekes
336 powerrangers 2
5
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 Berketrekkers
307 Vandakker
316 Elektrotrekkers
334 Versieck
313 Mertensmannen
310 Boerekes
336 powerrangers 2
305 Fam. Janssens 2
6
334 Versieck
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 Berketrekkers
316 Elektrotrekkers
313 Mertensmannen
310 Boerekes
336 powerrangers 2
305 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
7
313 Mertensmannen
334 Versieck
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens
319 powerrangers
316 Elektrotrekkers
310 Boerekes
336 powerrangers 2
305 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
325 Berketrekkers
8
310 Boerekes
313 Mertensmannen
334 Versieck
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens
316 Elektrotrekkers
336 powerrangers 2
305 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
325 Berketrekkers
319 powerrangers
9
336 powerrangers 2
310 Boerekes
313 Mertensmannen
334 Versieck
315 Jagersrust
312 Mertensmannen
316 Elektrotrekkers
305 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
325 Berketrekkers
319 powerrangers
306 Fam. Janssens
10
305 Fam. Janssens 2
336 powerrangers 2
310 Boerekes
313 Mertensmannen
334 Versieck
315 Jagersrust
316 Elektrotrekkers
307 Vandakker
325 Berketrekkers
319 powerrangers
306 Fam. Janssens
312 Mertensmannen
11
307 Vandakker
305 Fam. Janssens 2
336 powerrangers 2
310 Boerekes
313 Mertensmannen
334 Versieck
316 Elektrotrekkers
325 Berketrekkers
319 powerrangers
306 Fam. Janssens
312 Mertensmannen
315 Jagersrust

(Voor)ronden

  1. 312 Mertensmannen
  2. 319 powerrangers
  3. 305 Fam. Janssens 2
  4. 306 Fam. Janssens
  5. 325 Berketrekkers
  6. 336 powerrangers 2
  7. 315 Jagersrust
  8. 334 Versieck
  9. 310 Boerekes
  10. 313 Mertensmannen
  11. 307 Vandakker
  12. 316 Elektrotrekkers

Recreant

Ploeg WaABCDEFTOT
AElektrotrekkers D0300003
BKLJ Brecht0030003
CChiro Loenhout0300014
DKLJ Bekkant03333315
ETTV De lamme hand0333009
FElektrotrekkers J03310310
1
Elektrotrekkers D
KLJ Brecht
Chiro Loenhout
Elektrotrekkers J
TTV De lamme hand
KLJ Bekkant
2
TTV De lamme hand
Elektrotrekkers D
KLJ Brecht
Elektrotrekkers J
KLJ Bekkant
Chiro Loenhout
3
KLJ Bekkant
TTV De lamme hand
Elektrotrekkers D
Elektrotrekkers J
Chiro Loenhout
KLJ Brecht
4
Chiro Loenhout
KLJ Bekkant
TTV De lamme hand
Elektrotrekkers J
KLJ Brecht
Elektrotrekkers D
5
KLJ Brecht
Chiro Loenhout
KLJ Bekkant
Elektrotrekkers J
Elektrotrekkers D
TTV De lamme hand

(Voor)ronden

  1. KLJ Bekkant
  2. Elektrotrekkers J
  3. TTV De lamme hand
  4. Chiro Loenhout
  5. Elektrotrekkers D
  6. KLJ Brecht

Extra partijen

11 en 12 307 Vandakker
316 Elektrotrekkers
9 en 10 310 Boerekes
313 Mertensmannen
7 en 8 315 Jagersrust
334 Versieck
5 en 6 325 Berketrekkers
336 powerrangers 2
Halve finale 312 Mertensmannen
306 Fam. Janssens
Halve finale 305 Fam. Janssens 2
319 powerrangers
Brons finale 319 powerrangers
312 Mertensmannen
Finale 305 Fam. Janssens 2
306 Fam. Janssens
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd221.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=221&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be