Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Manege competitie

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A537 Elektrotrekkers G554 kg000030306
B501 Berketrekkers G595 kg2330303012
C509 Boerekes G560 kg4300313010
D508 powerrangers G557 kg0333333321
E328 Grasgrieten D610 kg200000000
F503 Fam. Janssens G570 kg2331033114
G514 Jagersrust G590 kg100003003
H511 Mertensmannen G560 kg3333031316
1
537 Elektrotrekkers G
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
503 Fam. Janssens G
328 Grasgrieten D
2
514 Jagersrust G
537 Elektrotrekkers G
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
511 Mertensmannen G
503 Fam. Janssens G
328 Grasgrieten D
508 powerrangers G
3
503 Fam. Janssens G
514 Jagersrust G
537 Elektrotrekkers G
501 Berketrekkers G
511 Mertensmannen G
328 Grasgrieten D
508 powerrangers G
509 Boerekes G
4
328 Grasgrieten D
503 Fam. Janssens G
514 Jagersrust G
537 Elektrotrekkers G
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
5
508 powerrangers G
328 Grasgrieten D
503 Fam. Janssens G
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
537 Elektrotrekkers G
6
509 Boerekes G
508 powerrangers G
328 Grasgrieten D
503 Fam. Janssens G
511 Mertensmannen G
501 Berketrekkers G
537 Elektrotrekkers G
514 Jagersrust G
7
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
508 powerrangers G
328 Grasgrieten D
511 Mertensmannen G
537 Elektrotrekkers G
514 Jagersrust G
503 Fam. Janssens G

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers G
  2. 511 Mertensmannen G
  3. 503 Fam. Janssens G
  4. 501 Berketrekkers G
  5. 509 Boerekes G
  6. 537 Elektrotrekkers G
  7. 514 Jagersrust G
  8. 328 Grasgrieten D

Namiddag

Ploeg WaABCDEGHTOT
A832 Fam. Janssens H680 kg033333015
B215 Jagersrust C739 kg101333010
C213 Mertensmannen C639 kg50133007
D219 powerrangers C733 kg30000000
E225 Berketrekkers C737 kg10003306
G207 Vandakker C750 kg00033006
H205 Fam. Janssens C760 kg033333318
1
832 Fam. Janssens H
215 Jagersrust C
219 powerrangers C
205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
225 Berketrekkers C
2
207 Vandakker C
215 Jagersrust C
213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
225 Berketrekkers C
219 powerrangers C
3
207 Vandakker C
832 Fam. Janssens H
215 Jagersrust C
225 Berketrekkers C
219 powerrangers C
213 Mertensmannen C
4
225 Berketrekkers C
207 Vandakker C
832 Fam. Janssens H
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
215 Jagersrust C
5
219 powerrangers C
225 Berketrekkers C
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H
6
213 Mertensmannen C
219 powerrangers C
225 Berketrekkers C
205 Fam. Janssens C
215 Jagersrust C
832 Fam. Janssens H
7
215 Jagersrust C
213 Mertensmannen C
219 powerrangers C
205 Fam. Janssens C
832 Fam. Janssens H
207 Vandakker C

(Voor)ronden

  1. 205 Fam. Janssens C
  2. 832 Fam. Janssens H
  3. 215 Jagersrust C
  4. 213 Mertensmannen C
  5. 225 Berketrekkers C
  6. 207 Vandakker C
  7. 219 powerrangers C

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGTOT
ABoomkwekerij Wouters033333015
BDe Traktorvrienden10003339
CDe trekzakken00330309
DVandakker BC00300306
EDe Bekkant30033309
FFamilie00000000
GMertensmannen BC430333315
1
De Traktorvrienden
De trekzakken
Vandakker BC
Mertensmannen BC
Familie
De Bekkant
2
Boomkwekerij Wouters
De Traktorvrienden
De trekzakken
Familie
De Bekkant
Vandakker BC
3
Mertensmannen BC
Boomkwekerij Wouters
De Traktorvrienden
De Bekkant
Vandakker BC
De trekzakken
4
Familie
Mertensmannen BC
Boomkwekerij Wouters
Vandakker BC
De trekzakken
De Traktorvrienden
5
De Bekkant
Familie
Mertensmannen BC
De trekzakken
De Traktorvrienden
Boomkwekerij Wouters
6
Vandakker BC
De Bekkant
Familie
De Traktorvrienden
Boomkwekerij Wouters
Mertensmannen BC
7
De trekzakken
Vandakker BC
De Bekkant
Boomkwekerij Wouters
Mertensmannen BC
Familie

(Voor)ronden

  1. Mertensmannen BC
  2. Boomkwekerij Wouters
  3. De trekzakken
  4. De Traktorvrienden
  5. De Bekkant
  6. Vandakker BC
  7. Familie
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd204.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=204&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be