Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie Powerrangers

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A508 powerrangers G560 kg1333333321
B511 Mertensmannen G560 kg1031313314
C509 Boerekes G555 kg1000333312
D503 Fam. Janssens G580 kg0013333316
E518 Versieck G584 kg000000000
F501 Berketrekkers G598 kg0010033310
G537 Elektrotrekkers G558 kg000003014
H543 Grasgrieten D608 kg200003014
1
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
543 Grasgrieten D
537 Elektrotrekkers G
501 Berketrekkers G
518 Versieck G
2
537 Elektrotrekkers G
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
509 Boerekes G
543 Grasgrieten D
501 Berketrekkers G
518 Versieck G
503 Fam. Janssens G
3
501 Berketrekkers G
537 Elektrotrekkers G
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
543 Grasgrieten D
518 Versieck G
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
4
518 Versieck G
501 Berketrekkers G
537 Elektrotrekkers G
508 powerrangers G
543 Grasgrieten D
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
511 Mertensmannen G
5
503 Fam. Janssens G
518 Versieck G
501 Berketrekkers G
537 Elektrotrekkers G
543 Grasgrieten D
509 Boerekes G
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
6
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
518 Versieck G
501 Berketrekkers G
543 Grasgrieten D
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
537 Elektrotrekkers G
7
511 Mertensmannen G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
518 Versieck G
543 Grasgrieten D
508 powerrangers G
537 Elektrotrekkers G
501 Berketrekkers G

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers G
  2. 503 Fam. Janssens G
  3. 511 Mertensmannen G
  4. 509 Boerekes G
  5. 501 Berketrekkers G
  6. 537 Elektrotrekkers G
  7. 543 Grasgrieten D
  8. 518 Versieck G

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJTOT
A234 Versieck C770 kg00000000000
B213 Mertensmannen C712 kg033003331117
C832 Fam. Janssens H657 kg330103330013
D230 Heidevinken C754 kg333100030010
E215 Jagersrust C784 kg033333333125
F219 powerrangers C711 kg53003003009
G207 Vandakker C710 kg030030331013
HMix750 kg03000000003
I205 Fam. Janssens C785 kg331330313017
J225 Berketrekkers C745 kg031331333323
1
234 Versieck C
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H
230 Heidevinken C
215 Jagersrust C
225 Berketrekkers C
205 Fam. Janssens C
Mix
207 Vandakker C
219 powerrangers C
2
205 Fam. Janssens C
234 Versieck C
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H
230 Heidevinken C
225 Berketrekkers C
Mix
207 Vandakker C
219 powerrangers C
215 Jagersrust C
3
Mix
205 Fam. Janssens C
234 Versieck C
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H
225 Berketrekkers C
207 Vandakker C
219 powerrangers C
215 Jagersrust C
230 Heidevinken C
4
207 Vandakker C
Mix
205 Fam. Janssens C
234 Versieck C
213 Mertensmannen C
225 Berketrekkers C
219 powerrangers C
215 Jagersrust C
230 Heidevinken C
832 Fam. Janssens H
5
219 powerrangers C
207 Vandakker C
Mix
205 Fam. Janssens C
234 Versieck C
225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C
230 Heidevinken C
832 Fam. Janssens H
213 Mertensmannen C
6
215 Jagersrust C
219 powerrangers C
207 Vandakker C
Mix
205 Fam. Janssens C
225 Berketrekkers C
230 Heidevinken C
832 Fam. Janssens H
213 Mertensmannen C
234 Versieck C
7
230 Heidevinken C
215 Jagersrust C
219 powerrangers C
207 Vandakker C
Mix
225 Berketrekkers C
832 Fam. Janssens H
213 Mertensmannen C
234 Versieck C
205 Fam. Janssens C
8
832 Fam. Janssens H
230 Heidevinken C
215 Jagersrust C
219 powerrangers C
207 Vandakker C
225 Berketrekkers C
213 Mertensmannen C
234 Versieck C
205 Fam. Janssens C
Mix
9
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H
230 Heidevinken C
215 Jagersrust C
219 powerrangers C
225 Berketrekkers C
234 Versieck C
205 Fam. Janssens C
Mix
207 Vandakker C

(Voor)ronden

  1. 215 Jagersrust C
  2. 225 Berketrekkers C
  3. 213 Mertensmannen C
  4. 205 Fam. Janssens C
  5. 832 Fam. Janssens H
  6. 207 Vandakker C
  7. 230 Heidevinken C
  8. 219 powerrangers C
  9. Mix
  10. 234 Versieck C

Recr Dames -Jeud

Ploeg WaABCDEFGTOT
AKLJ JONGETJES BRECHT033303315
BDE GRASGRIETEN00030339
CTTV Versieck D003303312
DKLJ WIJVE BRECHT00000000
EKLJ Wuustwezel j133333318
FASPIS BRECHT00003036
GTIP TIENS BRECHT00003003
1
DE GRASGRIETEN
TTV Versieck D
KLJ WIJVE BRECHT
TIP TIENS BRECHT
ASPIS BRECHT
KLJ Wuustwezel j
2
KLJ JONGETJES BRECHT
DE GRASGRIETEN
TTV Versieck D
ASPIS BRECHT
KLJ Wuustwezel j
KLJ WIJVE BRECHT
3
TIP TIENS BRECHT
KLJ JONGETJES BRECHT
DE GRASGRIETEN
KLJ Wuustwezel j
KLJ WIJVE BRECHT
TTV Versieck D
4
ASPIS BRECHT
TIP TIENS BRECHT
KLJ JONGETJES BRECHT
KLJ WIJVE BRECHT
TTV Versieck D
DE GRASGRIETEN
5
KLJ Wuustwezel j
ASPIS BRECHT
TIP TIENS BRECHT
TTV Versieck D
DE GRASGRIETEN
KLJ JONGETJES BRECHT
6
KLJ WIJVE BRECHT
KLJ Wuustwezel j
ASPIS BRECHT
DE GRASGRIETEN
KLJ JONGETJES BRECHT
TIP TIENS BRECHT
7
TTV Versieck D
KLJ WIJVE BRECHT
KLJ Wuustwezel j
KLJ JONGETJES BRECHT
TIP TIENS BRECHT
ASPIS BRECHT

(Voor)ronden

  1. KLJ Wuustwezel j
  2. KLJ JONGETJES BRECHT
  3. TTV Versieck D
  4. DE GRASGRIETEN
  5. ASPIS BRECHT
  6. TIP TIENS BRECHT
  7. KLJ WIJVE BRECHT

Recreanten Heren

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADE VRUUTERS03033313319
BDEN OVERSCHOT40033303315
CTTV Versieck C03333333324
DDE KONIJNTJES0000300306
EKLJ DE LEIDING0000000101
FDE GUY KES0000330107
GKLJ DEN BEKKOST BRECHT01303333319
HASPIRANTEN BRECHT1000011002
Iwuustwezel00003330312
1
DEN OVERSCHOT
TTV Versieck C
DE KONIJNTJES
KLJ DE LEIDING
wuustwezel
ASPIRANTEN BRECHT
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
DE GUY KES
2
DE VRUUTERS
DEN OVERSCHOT
TTV Versieck C
DE KONIJNTJES
ASPIRANTEN BRECHT
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
DE GUY KES
KLJ DE LEIDING
3
wuustwezel
DE VRUUTERS
DEN OVERSCHOT
TTV Versieck C
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
DE GUY KES
KLJ DE LEIDING
DE KONIJNTJES
4
ASPIRANTEN BRECHT
wuustwezel
DE VRUUTERS
DEN OVERSCHOT
DE GUY KES
KLJ DE LEIDING
DE KONIJNTJES
TTV Versieck C
5
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
ASPIRANTEN BRECHT
wuustwezel
DE VRUUTERS
KLJ DE LEIDING
DE KONIJNTJES
TTV Versieck C
DEN OVERSCHOT
6
DE GUY KES
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
ASPIRANTEN BRECHT
wuustwezel
DE KONIJNTJES
TTV Versieck C
DEN OVERSCHOT
DE VRUUTERS
7
KLJ DE LEIDING
DE GUY KES
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
ASPIRANTEN BRECHT
TTV Versieck C
DEN OVERSCHOT
DE VRUUTERS
wuustwezel
8
DE KONIJNTJES
KLJ DE LEIDING
DE GUY KES
KLJ DEN BEKKOST BRECHT
DEN OVERSCHOT
DE VRUUTERS
wuustwezel
ASPIRANTEN BRECHT
9
TTV Versieck C
DE KONIJNTJES
KLJ DE LEIDING
DE GUY KES
DE VRUUTERS
wuustwezel
ASPIRANTEN BRECHT
KLJ DEN BEKKOST BRECHT

(Voor)ronden

  1. TTV Versieck C
  2. KLJ DEN BEKKOST BRECHT
  3. DE VRUUTERS
  4. DEN OVERSCHOT
  5. wuustwezel
  6. DE GUY KES
  7. DE KONIJNTJES
  8. ASPIRANTEN BRECHT
  9. KLJ DE LEIDING
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd197.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=197&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be