Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

competitie Vandakker

GENSB

Ploeg WaABCDEFGTOT
A514 Jagersrust G556 kg01301005
B504 Fam. Janssens G555 kg01300004
C328 Grasgrieten D560 kg00000000
D508 powerrangers G556 kg033330113
EMIXT570 kg01330007
F509 Boerekes G560 kg133333116
G501 Berketrekkers G555 kg133313114
1
504 Fam. Janssens G
328 Grasgrieten D
508 powerrangers G
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
MIXT
2
514 Jagersrust G
504 Fam. Janssens G
328 Grasgrieten D
509 Boerekes G
MIXT
508 powerrangers G
3
501 Berketrekkers G
514 Jagersrust G
504 Fam. Janssens G
MIXT
508 powerrangers G
328 Grasgrieten D
4
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
514 Jagersrust G
508 powerrangers G
328 Grasgrieten D
504 Fam. Janssens G
5
MIXT
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
328 Grasgrieten D
504 Fam. Janssens G
514 Jagersrust G
6
508 powerrangers G
MIXT
509 Boerekes G
504 Fam. Janssens G
514 Jagersrust G
501 Berketrekkers G
7
328 Grasgrieten D
508 powerrangers G
MIXT
514 Jagersrust G
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G

(Voor)ronden

  1. 509 Boerekes G
  2. 501 Berketrekkers G
  3. 508 powerrangers G
  4. MIXT
  5. 514 Jagersrust G
  6. 504 Fam. Janssens G
  7. 328 Grasgrieten D

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGTOT
A812 Mertensmannen H680 kg433311314
B235 Jagersrust C2755 kg203031310
C206 Fam. Janssens C2710 kg00000011
D219 powerrangers C741 kg20330039
E205 Fam. Janssens C670 kg010333313
F215 Jagersrust C715 kg611330311
G207 Vandakker C695 kg00010001
1
235 Jagersrust C2
206 Fam. Janssens C2
219 powerrangers C
207 Vandakker C
215 Jagersrust C
205 Fam. Janssens C
2
812 Mertensmannen H
235 Jagersrust C2
206 Fam. Janssens C2
215 Jagersrust C
205 Fam. Janssens C
219 powerrangers C
3
207 Vandakker C
812 Mertensmannen H
235 Jagersrust C2
205 Fam. Janssens C
219 powerrangers C
206 Fam. Janssens C2
4
215 Jagersrust C
207 Vandakker C
812 Mertensmannen H
219 powerrangers C
206 Fam. Janssens C2
235 Jagersrust C2
5
205 Fam. Janssens C
215 Jagersrust C
207 Vandakker C
206 Fam. Janssens C2
235 Jagersrust C2
812 Mertensmannen H
6
219 powerrangers C
205 Fam. Janssens C
215 Jagersrust C
235 Jagersrust C2
812 Mertensmannen H
207 Vandakker C
7
206 Fam. Janssens C2
219 powerrangers C
205 Fam. Janssens C
812 Mertensmannen H
207 Vandakker C
215 Jagersrust C

(Voor)ronden

  1. 812 Mertensmannen H
  2. 205 Fam. Janssens C
  3. 215 Jagersrust C
  4. 235 Jagersrust C2
  5. 219 powerrangers C
  6. 207 Vandakker C
  7. 206 Fam. Janssens C2

Recreaten

Ploeg WaABCDEFTOT
AVandakker 201033310
Bvandakker 101033310
CPowerrangers03333315
Dversieck0000134
EDe Kroon0000134
FTrektrutten0000000
1
Vandakker 2
vandakker 1
Powerrangers
Trektrutten
De Kroon
versieck
2
De Kroon
Vandakker 2
vandakker 1
Trektrutten
versieck
Powerrangers
3
versieck
De Kroon
Vandakker 2
Trektrutten
Powerrangers
vandakker 1
4
Powerrangers
versieck
De Kroon
Trektrutten
vandakker 1
Vandakker 2
5
vandakker 1
Powerrangers
versieck
Trektrutten
Vandakker 2
De Kroon

(Voor)ronden

  1. Powerrangers
  2. Vandakker 2
  3. vandakker 1
  4. versieck
  5. De Kroon
  6. Trektrutten
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd140.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=140&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be