Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Belgisch Kampioenschap

Jeugd GENSB

Ploeg WaABCDEFGTOT
AFam. Janssens Retie 101000001
BFam. Janssens Retie 211000001
CTTV De Boerekes2 13300006
DT.T.V. Mertensmannen 333333318
ETTV De Boerekes 03330009
FTTV Powerrangers 333303315
GTTV De Berketrekkers 233303012
1
Fam. Janssens Retie 2
TTV De Boerekes2
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
TTV De Boerekes
2
Fam. Janssens Retie 1
Fam. Janssens Retie 2
TTV De Boerekes2
TTV Powerrangers
TTV De Boerekes
T.T.V. Mertensmannen
3
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie 1
Fam. Janssens Retie 2
TTV De Boerekes
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes2
4
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie 1
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes2
Fam. Janssens Retie 2
5
TTV De Boerekes
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
TTV De Boerekes2
Fam. Janssens Retie 2
Fam. Janssens Retie 1
6
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes
TTV Powerrangers
Fam. Janssens Retie 2
Fam. Janssens Retie 1
TTV De Berketrekkers
7
TTV De Boerekes2
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes
Fam. Janssens Retie 1
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers

(Voor)ronden

  1. T.T.V. Mertensmannen
  2. TTV Powerrangers
  3. TTV De Berketrekkers
  4. TTV De Boerekes
  5. TTV De Boerekes2
  6. Fam. Janssens Retie 1
  7. Fam. Janssens Retie 2

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGTOT
AFam. Janssens Retie 1133333318
BFam. Janssens Retie 2103333315
CTTV De Boerekes2 30000336
DT.T.V. Mertensmannen 300313310
ETTV De Boerekes 200313310
FTTV Powerrangers 10000033
GTTV De Berketrekkers 00000000
1
Fam. Janssens Retie 2
TTV De Boerekes2
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
TTV De Boerekes
2
Fam. Janssens Retie 1
Fam. Janssens Retie 2
TTV De Boerekes2
TTV Powerrangers
TTV De Boerekes
T.T.V. Mertensmannen
3
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie 1
Fam. Janssens Retie 2
TTV De Boerekes
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes2
4
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens Retie 1
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes2
Fam. Janssens Retie 2
5
TTV De Boerekes
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
TTV De Boerekes2
Fam. Janssens Retie 2
Fam. Janssens Retie 1
6
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes
TTV Powerrangers
Fam. Janssens Retie 2
Fam. Janssens Retie 1
TTV De Berketrekkers
7
TTV De Boerekes2
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes
Fam. Janssens Retie 1
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie 1
  2. Fam. Janssens Retie 2
  3. TTV De Boerekes
  4. T.T.V. Mertensmannen
  5. TTV De Boerekes2
  6. TTV Powerrangers
  7. TTV De Berketrekkers

Heren 600 kg

Ploeg WaABCDEFTOT
AFam. Janssens Retie 03333315
BTTV Vandakker 20313310
CTTV Powerrangers 1000000
Dttv de modesten 00133310
ET.T.V. Mertensmannen 4003003
FTTV De Boerekes 2003036
1
Fam. Janssens Retie
TTV Vandakker
TTV Powerrangers
TTV De Boerekes
T.T.V. Mertensmannen
ttv de modesten
2
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
TTV Vandakker
TTV De Boerekes
ttv de modesten
TTV Powerrangers
3
ttv de modesten
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
TTV De Boerekes
TTV Powerrangers
TTV Vandakker
4
TTV Powerrangers
ttv de modesten
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes
TTV Vandakker
Fam. Janssens Retie
5
TTV Vandakker
TTV Powerrangers
ttv de modesten
TTV De Boerekes
Fam. Janssens Retie
T.T.V. Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie
  2. ttv de modesten
  3. TTV Vandakker
  4. TTV De Boerekes
  5. T.T.V. Mertensmannen
  6. TTV Powerrangers

Heren 640 kg

Ploeg WaABCDEFTOT
AFam. Janssens HV 0000000
BTTV De modesten 0303309
CFam. Janssens Retie 13333113
DTTV De Boerekes 2300003
ETTV Vandakker 0300306
FT.T.V. Mertensmannen 13313313
1
Fam. Janssens HV
TTV De modesten
Fam. Janssens Retie
T.T.V. Mertensmannen
TTV Vandakker
TTV De Boerekes
2
TTV Vandakker
Fam. Janssens HV
TTV De modesten
T.T.V. Mertensmannen
TTV De Boerekes
Fam. Janssens Retie
3
TTV De Boerekes
TTV Vandakker
Fam. Janssens HV
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
TTV De modesten
4
Fam. Janssens Retie
TTV De Boerekes
TTV Vandakker
T.T.V. Mertensmannen
TTV De modesten
Fam. Janssens HV
5
TTV De modesten
Fam. Janssens Retie
TTV De Boerekes
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens HV
TTV Vandakker

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie
  2. T.T.V. Mertensmannen
  3. TTV De modesten
  4. TTV Vandakker
  5. TTV De Boerekes
  6. Fam. Janssens HV

Dames 640 kg (8-10 pers)

Ploeg WaABCDTOT
ADe Joliekes 03306
Bfredotrans dames 00000
CTTV Versieck 00303
DFam. Janssens Retie 03339
1
De Joliekes
TTV Versieck
fredotrans dames
Fam. Janssens Retie
2
De Joliekes
fredotrans dames
Fam. Janssens Retie
TTV Versieck
3
De Joliekes
fredotrans dames
TTV Versieck
Fam. Janssens Retie

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie
  2. De Joliekes
  3. TTV Versieck
  4. fredotrans dames

Extra partijen

Kl finale GENSB TTV De Berketrekkers
TTV De Boerekes
Finale GENSB TTV Powerrangers
T.T.V. Mertensmannen
kl Finale 600 TTV Vandakker
TTV De Boerekes
Finale 600 TTV De modesten
Fam. Janssens Retie
kl finale 6tal Pony's
TTC De Stove
Finale 6tal T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
kl finale 640 TTV Vandakker
TTV De modesten
Finale 640 T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens Retie
kl finale Dames TTV Versieck
fredotrans dames
Finale Dames Fam. Janssens Retie
De Joliekes
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd123.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=123&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be