Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Laerkermis()De Witte Nol

mixtklasse

Ploeg WaABCDEFGHIJTOT
ABosapen03000030107
Ble joliekes00000030003
CMertensmannen Jeugd033331333123
DFam. Janssens 1033010333319
EDe Boerekes033010311113
Fmertensmannen Heren033133333325
GHevige teven00000000000
HFamm Janssens J033001031112
IGalliers01300103109
JFam. Janssens 2033101031315
1
Bosapen
le joliekes
Mertensmannen Jeugd
Fam. Janssens 1
De Boerekes
mertensmannen Heren
Hevige teven
Famm Janssens J
Galliers
Fam. Janssens 2
2
Hevige teven
Bosapen
le joliekes
Mertensmannen Jeugd
Fam. Janssens 1
mertensmannen Heren
Famm Janssens J
Galliers
Fam. Janssens 2
De Boerekes
3
Famm Janssens J
Hevige teven
Bosapen
le joliekes
Mertensmannen Jeugd
mertensmannen Heren
Galliers
Fam. Janssens 2
De Boerekes
Fam. Janssens 1
4
Galliers
Famm Janssens J
Hevige teven
Bosapen
le joliekes
mertensmannen Heren
Fam. Janssens 2
De Boerekes
Fam. Janssens 1
Mertensmannen Jeugd
5
Fam. Janssens 2
Galliers
Famm Janssens J
Hevige teven
Bosapen
mertensmannen Heren
De Boerekes
Fam. Janssens 1
Mertensmannen Jeugd
le joliekes
6
De Boerekes
Fam. Janssens 2
Galliers
Famm Janssens J
Hevige teven
mertensmannen Heren
Fam. Janssens 1
Mertensmannen Jeugd
le joliekes
Bosapen
7
Fam. Janssens 1
De Boerekes
Fam. Janssens 2
Galliers
Famm Janssens J
mertensmannen Heren
Mertensmannen Jeugd
le joliekes
Bosapen
Hevige teven
8
Mertensmannen Jeugd
Fam. Janssens 1
De Boerekes
Fam. Janssens 2
Galliers
mertensmannen Heren
le joliekes
Bosapen
Hevige teven
Famm Janssens J
9
le joliekes
Mertensmannen Jeugd
Fam. Janssens 1
De Boerekes
Fam. Janssens 2
mertensmannen Heren
Bosapen
Hevige teven
Famm Janssens J
Galliers

(Voor)ronden

  1. mertensmannen Heren
  2. Mertensmannen Jeugd
  3. Fam. Janssens 1
  4. Fam. Janssens 2
  5. De Boerekes
  6. Famm Janssens J
  7. Galliers
  8. Bosapen
  9. le joliekes
  10. Hevige teven

Recreanten 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADe Amateurs00300033312
BSaturday Gang 103333333324
CAmbaro0000000000
Dde witte nol03033033318
ESaterday Gang 203030033315
FVersieck03033333321
GJeugdclub `t hoekske0003000317
HAntwerp warriors0003000003
IDapders0003000137
1
De Amateurs
Saturday Gang 1
Ambaro
de witte nol
Saterday Gang 2
Versieck
Jeugdclub `t hoekske
Antwerp warriors
2
Dapders
De Amateurs
Saturday Gang 1
Ambaro
Versieck
Jeugdclub `t hoekske
Antwerp warriors
de witte nol
3
Saterday Gang 2
Dapders
De Amateurs
Saturday Gang 1
Jeugdclub `t hoekske
Antwerp warriors
de witte nol
Ambaro
4
Versieck
Saterday Gang 2
Dapders
De Amateurs
Antwerp warriors
de witte nol
Ambaro
Saturday Gang 1
5
Jeugdclub `t hoekske
Versieck
Saterday Gang 2
Dapders
de witte nol
Ambaro
Saturday Gang 1
De Amateurs
6
Antwerp warriors
Jeugdclub `t hoekske
Versieck
Saterday Gang 2
Ambaro
Saturday Gang 1
De Amateurs
Dapders
7
de witte nol
Antwerp warriors
Jeugdclub `t hoekske
Versieck
Saturday Gang 1
De Amateurs
Dapders
Saterday Gang 2
8
Ambaro
de witte nol
Antwerp warriors
Jeugdclub `t hoekske
De Amateurs
Dapders
Saterday Gang 2
Versieck
9
Saturday Gang 1
Ambaro
de witte nol
Antwerp warriors
Dapders
Saterday Gang 2
Versieck
Jeugdclub `t hoekske

(Voor)ronden

  1. Saturday Gang 1
  2. Versieck
  3. de witte nol
  4. Saterday Gang 2
  5. De Amateurs
  6. Dapders
  7. Jeugdclub `t hoekske
  8. Antwerp warriors
  9. Ambaro
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd11.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=11&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be