Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie + recreanten Modesten

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A509 Boerekes G0301313314
B504 Fam. Janssens G2000000000
C508 powerrangers G0333333321
D501 Berketrekkers G0130313112
EMix ploeg003000104
F511 Mertensmannen G0130133314
G514 Jagersrust G003001004
H503 Fam. Janssens G0030130310
1
509 Boerekes G
504 Fam. Janssens G2
508 powerrangers G
501 Berketrekkers G
503 Fam. Janssens G
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
Mix ploeg
2
514 Jagersrust G
509 Boerekes G
504 Fam. Janssens G2
508 powerrangers G
503 Fam. Janssens G
511 Mertensmannen G
Mix ploeg
501 Berketrekkers G
3
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
509 Boerekes G
504 Fam. Janssens G2
503 Fam. Janssens G
Mix ploeg
501 Berketrekkers G
508 powerrangers G
4
Mix ploeg
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
501 Berketrekkers G
508 powerrangers G
504 Fam. Janssens G2
5
501 Berketrekkers G
Mix ploeg
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
503 Fam. Janssens G
508 powerrangers G
504 Fam. Janssens G2
509 Boerekes G
6
508 powerrangers G
501 Berketrekkers G
Mix ploeg
511 Mertensmannen G
503 Fam. Janssens G
504 Fam. Janssens G2
509 Boerekes G
514 Jagersrust G
7
504 Fam. Janssens G2
508 powerrangers G
501 Berketrekkers G
Mix ploeg
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers G
  2. 509 Boerekes G
  3. 511 Mertensmannen G
  4. 501 Berketrekkers G
  5. 503 Fam. Janssens G
  6. 514 Jagersrust G
  7. Mix ploeg
  8. 504 Fam. Janssens G2

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGTOT
A812 Mertensmannen H030303312
B205 Fam. Janssens C00010337
C215 Jagersrust C033313316
D207 Vandakker C00100135
E206 Fam. Janssens C2033133316
F216 Modesten C00001012
G219 powerrangers C00000011
1
205 Fam. Janssens C
215 Jagersrust C
207 Vandakker C
219 powerrangers C
216 Modesten C
206 Fam. Janssens C2
2
812 Mertensmannen H
205 Fam. Janssens C
215 Jagersrust C
216 Modesten C
206 Fam. Janssens C2
207 Vandakker C
3
219 powerrangers C
812 Mertensmannen H
205 Fam. Janssens C
206 Fam. Janssens C2
207 Vandakker C
215 Jagersrust C
4
216 Modesten C
219 powerrangers C
812 Mertensmannen H
207 Vandakker C
215 Jagersrust C
205 Fam. Janssens C
5
206 Fam. Janssens C2
216 Modesten C
219 powerrangers C
215 Jagersrust C
205 Fam. Janssens C
812 Mertensmannen H
6
207 Vandakker C
206 Fam. Janssens C2
216 Modesten C
205 Fam. Janssens C
812 Mertensmannen H
219 powerrangers C
7
215 Jagersrust C
207 Vandakker C
206 Fam. Janssens C2
812 Mertensmannen H
219 powerrangers C
216 Modesten C

(Voor)ronden

  1. 215 Jagersrust C
  2. 206 Fam. Janssens C2
  3. 812 Mertensmannen H
  4. 205 Fam. Janssens C
  5. 207 Vandakker C
  6. 216 Modesten C
  7. 219 powerrangers C

Recreanten trek1

Ploeg WaABCDETOT
Aloltrekkers000000
Bvan dakker031116
Cmookers031318
DVroeters031004
Eheidevinken 2031138
1
loltrekkers
mookers
van dakker
Vroeters
2
heidevinken 2
van dakker
loltrekkers
mookers
3
Vroeters
loltrekkers
heidevinken 2
mookers
4
heidevinken 2
Vroeters
van dakker
loltrekkers
5
mookers
van dakker
heidevinken 2
Vroeters

(Voor)ronden

  1. mookers
  2. heidevinken 2
  3. van dakker
  4. Vroeters
  5. loltrekkers

Recreanten trek2

Ploeg WaABCDETOT
Aloltrekkers000000
Bvan dakker0333110
Cmookers030317
DVroeters030003
Eheidevinken 2031138
1
loltrekkers
mookers
van dakker
Vroeters
2
heidevinken 2
van dakker
loltrekkers
mookers
3
Vroeters
loltrekkers
heidevinken 2
mookers
4
heidevinken 2
Vroeters
van dakker
loltrekkers
5
mookers
van dakker
heidevinken 2
Vroeters

(Voor)ronden

  1. van dakker
  2. heidevinken 2
  3. mookers
  4. Vroeters
  5. loltrekkers

Dames recreanten trek1

Ploeg WaABCDTOT
Aaspi brecht meisjes01304
BGrasgrieten01304
CTiptiens00000
DDe paula s03339
1
aspi brecht meisjes
Tiptiens
Grasgrieten
De paula s
2
aspi brecht meisjes
Grasgrieten
De paula s
Tiptiens
3
aspi brecht meisjes
Grasgrieten
Tiptiens
De paula s

(Voor)ronden

  1. De paula s
  2. Grasgrieten
  3. aspi brecht meisjes
  4. Tiptiens

Dames recreanten trek2

Ploeg WaABCDTOT
Aaspi brecht meisjes00303
BGrasgrieten03306
CTiptiens00000
DDe paula s03339
1
aspi brecht meisjes
Tiptiens
Grasgrieten
De paula s
2
aspi brecht meisjes
Grasgrieten
De paula s
Tiptiens
3
aspi brecht meisjes
Grasgrieten
Tiptiens
De paula s

(Voor)ronden

  1. De paula s
  2. Grasgrieten
  3. aspi brecht meisjes
  4. Tiptiens

Recreanten Jeugd

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AKerels Brecht 3003003006
Blustige trekkers0313033013
CAspi Brecht jongens001103005
DKerels Brecht 1030103007
Epower rangers0333333119
FKLJ Brecht000000000
GBoerekes0303303012
Hmookers 20333313319
1
Kerels Brecht 3
lustige trekkers
Aspi Brecht jongens
Kerels Brecht 1
mookers 2
Boerekes
KLJ Brecht
power rangers
2
Boerekes
Kerels Brecht 3
lustige trekkers
Aspi Brecht jongens
mookers 2
KLJ Brecht
power rangers
Kerels Brecht 1
3
KLJ Brecht
Boerekes
Kerels Brecht 3
lustige trekkers
mookers 2
power rangers
Kerels Brecht 1
Aspi Brecht jongens
4
power rangers
KLJ Brecht
Boerekes
Kerels Brecht 3
mookers 2
Kerels Brecht 1
Aspi Brecht jongens
lustige trekkers
5
Kerels Brecht 1
power rangers
KLJ Brecht
Boerekes
mookers 2
Aspi Brecht jongens
lustige trekkers
Kerels Brecht 3
6
Aspi Brecht jongens
Kerels Brecht 1
power rangers
KLJ Brecht
mookers 2
lustige trekkers
Kerels Brecht 3
Boerekes
7
lustige trekkers
Aspi Brecht jongens
Kerels Brecht 1
power rangers
mookers 2
Kerels Brecht 3
Boerekes
KLJ Brecht

(Voor)ronden

  1. mookers 2
  2. power rangers
  3. lustige trekkers
  4. Boerekes
  5. Kerels Brecht 1
  6. Kerels Brecht 3
  7. Aspi Brecht jongens
  8. KLJ Brecht
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd106.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=106&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be