Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Competitie schijf

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHIJKTOT
A511 Mertensmannen G0333333333330
B508 powerrangers G0033333330324
C518 Versieck G000000000000
D527 Galliers 000300010037
E503 Fam. Janssens G0003300300312
F509 Boerekes G0003333330321
G501 Berketrekkers G0003330300113
HMonikendam000310000037
I524 powerrangers G20003330330015
JBizons 0033333333327
K514 Jagersrust G000300010307
1
508 powerrangers G
518 Versieck G
527 Galliers
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
514 Jagersrust G
Bizons
524 powerrangers G2
Monikendam
501 Berketrekkers G
2
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
518 Versieck G
527 Galliers
503 Fam. Janssens G
Bizons
524 powerrangers G2
Monikendam
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
3
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
518 Versieck G
527 Galliers
524 powerrangers G2
Monikendam
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
4
Bizons
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
518 Versieck G
Monikendam
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
527 Galliers
5
524 powerrangers G2
Bizons
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
508 powerrangers G
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
527 Galliers
518 Versieck G
6
Monikendam
524 powerrangers G2
Bizons
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
509 Boerekes G
503 Fam. Janssens G
527 Galliers
518 Versieck G
508 powerrangers G
7
501 Berketrekkers G
Monikendam
524 powerrangers G2
Bizons
514 Jagersrust G
503 Fam. Janssens G
527 Galliers
518 Versieck G
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
8
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
Monikendam
524 powerrangers G2
Bizons
527 Galliers
518 Versieck G
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
9
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
Monikendam
524 powerrangers G2
518 Versieck G
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
Bizons
10
527 Galliers
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
Monikendam
508 powerrangers G
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
Bizons
524 powerrangers G2
11
518 Versieck G
527 Galliers
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
12
503 Fam. Janssens G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
Bizons
524 powerrangers G2
Monikendam

(Voor)ronden

  1. 511 Mertensmannen G
  2. Bizons
  3. 508 powerrangers G
  4. 509 Boerekes G
  5. 524 powerrangers G2
  6. 501 Berketrekkers G
  7. 503 Fam. Janssens G
  8. Monikendam
  9. 527 Galliers
  10. 514 Jagersrust G
  11. 518 Versieck G

4 plus 4

Ploeg WaABCDEFTOT
AG Jansen Timmerw. 1 0300003
BKoapman 0000000
CJagersrust03303312
DTouwtje03333315
EFam Janssens 1 0330017
FEibergen0330017
1
G Jansen Timmerw. 1
Koapman
Jagersrust
Eibergen
Fam Janssens 1
Touwtje
2
Fam Janssens 1
G Jansen Timmerw. 1
Koapman
Eibergen
Touwtje
Jagersrust
3
Touwtje
Fam Janssens 1
G Jansen Timmerw. 1
Eibergen
Jagersrust
Koapman
4
Jagersrust
Touwtje
Fam Janssens 1
Eibergen
Koapman
G Jansen Timmerw. 1
5
Koapman
Jagersrust
Touwtje
Eibergen
G Jansen Timmerw. 1
Fam Janssens 1

(Voor)ronden

  1. Touwtje
  2. Jagersrust
  3. Eibergen
  4. Fam Janssens 1
  5. G Jansen Timmerw. 1
  6. Koapman

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJKLTOT
A205 Fam. Janssens C0000033000017
BGerben Jansen 64003000330100313
C812 Mertensmannen H03330333330327
D702 Touwtje V03300333110320
E215 Jagersrust C03333333030327
FEibergen Dames0000000000000
G207 Vandakker C0000003000014
HWinans 72003300033000012
IVechtlust 68003101333330323
JKoapman 68003301033300319
K206 Fam. Janssens C203333333333333
LMonickendam 6400100003130008
1
205 Fam. Janssens C
Gerben Jansen 640
812 Mertensmannen H
702 Touwtje V
215 Jagersrust C
Eibergen Dames
Monickendam 640
206 Fam. Janssens C2
Koapman 680
Vechtlust 680
Winans 720
207 Vandakker C
2
206 Fam. Janssens C2
205 Fam. Janssens C
Gerben Jansen 640
812 Mertensmannen H
702 Touwtje V
215 Jagersrust C
Monickendam 640
Koapman 680
Vechtlust 680
Winans 720
207 Vandakker C
Eibergen Dames
3
Koapman 680
206 Fam. Janssens C2
205 Fam. Janssens C
Gerben Jansen 640
812 Mertensmannen H
702 Touwtje V
Monickendam 640
Vechtlust 680
Winans 720
207 Vandakker C
Eibergen Dames
215 Jagersrust C
4
Vechtlust 680
Koapman 680
206 Fam. Janssens C2
205 Fam. Janssens C
Gerben Jansen 640
812 Mertensmannen H
Monickendam 640
Winans 720
207 Vandakker C
Eibergen Dames
215 Jagersrust C
702 Touwtje V
5
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
206 Fam. Janssens C2
205 Fam. Janssens C
Gerben Jansen 640
Monickendam 640
207 Vandakker C
Eibergen Dames
215 Jagersrust C
702 Touwtje V
812 Mertensmannen H
6
207 Vandakker C
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
206 Fam. Janssens C2
205 Fam. Janssens C
Monickendam 640
Eibergen Dames
215 Jagersrust C
702 Touwtje V
812 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
7
Eibergen Dames
207 Vandakker C
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
206 Fam. Janssens C2
Monickendam 640
215 Jagersrust C
702 Touwtje V
812 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
205 Fam. Janssens C
8
215 Jagersrust C
Eibergen Dames
207 Vandakker C
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
Monickendam 640
702 Touwtje V
812 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
205 Fam. Janssens C
206 Fam. Janssens C2
9
702 Touwtje V
215 Jagersrust C
Eibergen Dames
207 Vandakker C
Winans 720
Vechtlust 680
Monickendam 640
812 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
205 Fam. Janssens C
206 Fam. Janssens C2
Koapman 680
10
812 Mertensmannen H
702 Touwtje V
215 Jagersrust C
Eibergen Dames
207 Vandakker C
Winans 720
Monickendam 640
Gerben Jansen 640
205 Fam. Janssens C
206 Fam. Janssens C2
Koapman 680
Vechtlust 680
11
Gerben Jansen 640
812 Mertensmannen H
702 Touwtje V
215 Jagersrust C
Eibergen Dames
207 Vandakker C
Monickendam 640
205 Fam. Janssens C
206 Fam. Janssens C2
Koapman 680
Vechtlust 680
Winans 720

(Voor)ronden

  1. 206 Fam. Janssens C2
  2. 215 Jagersrust C
  3. 812 Mertensmannen H
  4. Vechtlust 680
  5. 702 Touwtje V
  6. Koapman 680
  7. Gerben Jansen 640
  8. Winans 720
  9. Monickendam 640
  10. 205 Fam. Janssens C
  11. 207 Vandakker C
  12. Eibergen Dames

Recreanten

Ploeg WaABCDEFTOT
AWestlandteam03333315
BHet grote ongenoegen0013105
CGooise vrouwen0013105
DJagersrust0000303
ETouwtje0011013
FVersieck00333110
1
Westlandteam
Het grote ongenoegen
Gooise vrouwen
Versieck
Touwtje
Jagersrust
2
Touwtje
Westlandteam
Het grote ongenoegen
Versieck
Jagersrust
Gooise vrouwen
3
Jagersrust
Touwtje
Westlandteam
Versieck
Gooise vrouwen
Het grote ongenoegen
4
Gooise vrouwen
Jagersrust
Touwtje
Versieck
Het grote ongenoegen
Westlandteam
5
Het grote ongenoegen
Gooise vrouwen
Jagersrust
Versieck
Westlandteam
Touwtje

(Voor)ronden

  1. Westlandteam
  2. Versieck
  3. Het grote ongenoegen
  4. Gooise vrouwen
  5. Jagersrust
  6. Touwtje
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd102.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=102&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be