Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

JAARMARKT HERNE

H640

Ploeg WaABTOT
A756 Mersch Gebroeder000
B449 Berketrekkers233
1
756 Mersch Gebroeder
449 Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. 449 Berketrekkers
  2. 756 Mersch Gebroeder

Criterium

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ANerinckx200000011
BBerketrekkers2303003312
CGalliers4333003315
DDémarreurs030000306
EGroene kring oost pajo1333333321
FKtc nerinckx0333303318
GMersch Gebroeders530000003
HMersch gezusters210030037
1
Nerinckx
Berketrekkers
Galliers
Démarreurs
Mersch gezusters
Mersch Gebroeders
Ktc nerinckx
Groene kring oost pajo
2
Mersch Gebroeders
Nerinckx
Berketrekkers
Galliers
Mersch gezusters
Ktc nerinckx
Groene kring oost pajo
Démarreurs
3
Ktc nerinckx
Mersch Gebroeders
Nerinckx
Berketrekkers
Mersch gezusters
Groene kring oost pajo
Démarreurs
Galliers
4
Groene kring oost pajo
Ktc nerinckx
Mersch Gebroeders
Nerinckx
Mersch gezusters
Démarreurs
Galliers
Berketrekkers
5
Démarreurs
Groene kring oost pajo
Ktc nerinckx
Mersch Gebroeders
Mersch gezusters
Galliers
Berketrekkers
Nerinckx
6
Galliers
Démarreurs
Groene kring oost pajo
Ktc nerinckx
Mersch gezusters
Berketrekkers
Nerinckx
Mersch Gebroeders
7
Berketrekkers
Galliers
Démarreurs
Groene kring oost pajo
Mersch gezusters
Nerinckx
Mersch Gebroeders
Ktc nerinckx

(Voor)ronden

  1. Groene kring oost pajo
  2. Ktc nerinckx
  3. Galliers
  4. Berketrekkers
  5. Mersch gezusters
  6. Démarreurs
  7. Mersch Gebroeders
  8. Nerinckx

Extra partijen

Halve Finale Groene kring oost pajo
Berketrekkers
Halve Finale Ktc nerinckx
Galliers
Brons Finale Berketrekkers
Galliers
Finale Ktc nerinckx
Groene kring oost pajo
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd382.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=382&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be